Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi az a desszert leves?

Mi az a desszert leves?

Figyelt kérdés
A Wasabi étteremben lehet kérni desszert levest (kókusztej vagy mangó) + bubble (eper, mangó, licsi). Aki esetleg kóstolta már, le tudná írni az ízét, állagát?

2020. dec. 17. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

A magós valami iszonyat jó. Az egyik kedvenc ételem ott...


Sûrû, krémes, kb ivójoghurt állagú. Nincsenek benne darabok.

2020. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 17. 15:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg meg tudod mondani, hogy a sushi táljuk mekkora? Barátnőmet szeretném meglepni, gondoltam veszek egy hetima tálat (14db-os), csak nem tudom, hogy két főre elég e egy tál meg két ilyen desszert leves.
2020. dec. 17. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Állagra hasonló, mint egy krémes leves, de mégsem leves, ezért elnevezték desszert levesnek, mert desszertként fogyasztható. Hivatalosan úgy tudom nincs ilyen gasztronómiai kategória. :)
2020. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom az mekkora, de átlagban egy főre én 10-12 kis darabot legalàbb számolnék. Ha nagyobbak, akkor talán 7-8 is elég.


Vagy esetleg vegyél mellé egy kis tempura dolgot is, úgy már biztos.

2020. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!