Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Akik vidéken élnek( mint én)...

Akik vidéken élnek( mint én) nem hiányzik az, hogy rendeljetek pl ebédet? vagy mekiből? Itt szolnok megye, kisváros pizzát sem lehet rendelni.

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Heves megyei kicsi településen élek, lehet rendelni
2020. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban élek, és ezer és egy féle hely van, ahonnan vállalnak ingyenes kiszállítást a településen. Más kérdés, hogy én inkább főzök, mintsem háromszor annyiért rendeljek két adag kaját.
2020. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
BAZ, közepes falu, több helyről is rendelhetnék kaját, néha szoktam is.
2020. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most költözöm nagyvárosról vidékre, olyan helyre ahol kb. semmi sincs. Egyetlen kisváros van a környéken ahonnan lehet majd rendelni, de fel vagyok rá készülve. Most nagyváros belvárosában élek és nem rendelgetek valami gyakran, 2-3 féle kaja van amit szoktam néha, de ezeket majd otthon is meg tudom csinálni, és legalább lesz motivációm megtanulni rendes olasz pizzatésztát készíteni stb. Tudok és szeretek főzni és alig várom, hogy végre jó nagy konyhám legyen amiben kedvemre alkothatok. Mekibe meg más gyorséttermekbe alapból nem járok, jobban szeretem a házi hamburgereimet, nem jön be a gyorséttermek ízvilága.
2020. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

2500 fős faluban lakunk Pest megye keleti felében.

Pizzát egy tepsivel hamarabb elkészítek (negyedáron), mint mire kijönne vele a futár, ezért azt nem rendelek, pedig 3 helyről is van kiszállítás.

Menüt szoktunk, mert az bőséges és házias (falusias) és tokkal-vonóval 870 Ft. ingyenes kiszállítással. Ebből is van 15 km-es körzetben 3 étterem, akik kiszállítással vesznek fel rendelést.

De nem volt ezzel gondunk Heves és Fejér megyékben sem, így nem is értem, hogy felétek mi lehet a gond.

Gyorskajáldákat még pesti lakosként is nagy ívben elkerültük, tehát nem maradunk ki semmiből.

2020. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
En kis városban élek, itt is lehet rendelni néhány helyről, bar szinte csak pizzát meg gyrost. A meki hiányzik.
2020. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kis faluban élek, de is lehetne rendelni pizzát,gyrost, étteremből is szállítanak ki. De nekem muszáj főzni, sajnos rendelni nem tudok, mert igazolt gluténérzékeny vagyok. Muszáj magamnak főzni, ha nem akkor nincs mit enni.
2020. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Jajjhj, itt is a magyar prosztóság. Nehogy rendeljen az ember, mert milyen drága. Nem drága, hanem a fizetés kevés. Fukaroskodtok, hogy 870 forint helyett ti 830-ért készítitek el otthon. Aztán azt is bebeszélitek magatoknak, hogy mennyivel finomabb is. De az a helyzet, hogy például a gyorskajákat nem lehet leutánozni otthon. Soha nem lesz olyan ízű. Egy jó pizzázó pizzáját sem lehet otthon elkészíteni. Ahonnan én rendelem, az rendes olasz pizzázó. Olasz tulajok vezetik. Szóval ne is rendeljetek semmit, nem nektek való ez.
2021. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

8


Az igazi olasz pizzánál nincs jobb

2022. okt. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, azóta építik nálunk a mekit :D
2022. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!