Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A pizzás dobozban lévő műanyag...

A pizzás dobozban lévő műanyag távtartónak melyik a helyes elhelyezése?

Figyelt kérdés

Gondolom nem kell bemutatni senkinek a pizzás dobozokban használt műanyag, háromlábú távtartót. Ennek kétféle elhelyezésével szoktam találkozni.

1. A három "lábán" áll a pizzán.

2. Ehhez képest fordítva, a három "lába" felfelé néz, az őket összekötő rész fekszik a pizzán (sőt sokszor teljesen bele van sülve a pizza tésztájába).

Szerintem az 1. a helyes elhelyezés. Szerintetek?



2021. jan. 17. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
1.
2021. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod.
2021. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem teljesen mindegy, a lényeg hogy ellássa a feladatát és ne ragadjon a pizza a dobozhoz.

Úgy is szokott érkezni pizza, hogy az oldalán fekszik az a műanyag cucc. A lényeg hogy legyen valami a pizza és a doboz között ami megakadályozza az érintkezést.

2021. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
szerintem a fordítva felrakás helytelen, szóval akár kör a vége, akár háromszög, az a dobozt nyomja és ne a pizzát szét. de egyértelmű dolognak tűnik hogy ne a feltétet rongálja szét, hanem csak három kis lyukat hagyjon max a pizzában. itt ami kisvárosi pizzázónkban nem is láttam még amúgy fordítva beletéve
2021. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Az első tűnik logikusnak. De én ma pl úgy kaptam, hogy az oldalán feküdt a műanyag cucc.
2021. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!