Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szolnoki cukrászdák közül...

Szolnoki cukrászdák közül melyiknek vannak a legjobb süteményei? Te melyiket szereted a legjobban?

Figyelt kérdés
nem vagyok szolnoki, csak szoktam arra járni, ezért lehet, hogy a szavazás lehetőségei közül vannak olyanok, ahová ugyanonnan érkeznek a sütik. ha így van, elnézést. az Auchant is beleírtam, mivel tudtommal helyben készítik a cukrászsüteményeket.

2021. jan. 23. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Marcipán
Zagyva
Édes Titok
Adria
Gyurma Napi Cuki
Auchan cukrászat
egyéb, kommentben leírom
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
A Zagyva a legjobb. Utána a Marcipán. Itt kicsik és drágák a sütik. Viszont finomak, nem annyira édesek.
2021. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Zagyva.....
2021. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

A Zagyva a förtelm.

Gagyi sütik, kritikán aluli kiszolgálás.

Nagyüzemi, felfújt, poralapú "sütik".

Ár-értékben a legrosszabb.

2021. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
#3 Szerintem azt se tudod mik vannak a Zagyvában ha ilyen alaptan ostobaságokat írkálsz itt.
2021. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos tudom.

Meg a hely igénytelenségét is ismerem.

Kb. mint egy üzemi menza.

Sorbanállás, rádförmednek, hogy állj a sorba (pedig csak meg akarod nézni mit is kérj).

Még nem is látod, hogy mit kérsz (mert a sorban állsz az előtérben a WC ajtóknál) csak épp az orrod hegye ért be a vendégtérbe, egyből

"mit kérsz?" (pedig nem őriztünk együtt libát, de mindegy),

"Jó, napot kívánok! Még nem tudom, mert nem sikerül megnézni a sütiket" erre 0 válasz

majd a mögöttem lévőhöz aki kb. az oszlop mögött van

"mit kérsz?"

Szóval egy tahó hely. És ez a vezetésnek is köszönhető. Gondolom hozza a megfelelő hasznot (különben nem csinálná), de hosszú évekig arra nem volt képes, hogy a kiszolgálók mögötti alsó "szekrény" leszakadt ajtaját megcsináltassa. Évekig csak oda volt támasztva. Aki erre nem ad, ennyit nem képes áldozni az aranytojás tojó tyúkra, az a konyhai minőségre is ennyit adhat.

2021. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
#5 És szerinted miért van ez a sor meg gyors tempó a pultosok részéről? Nem talán mert jó sütit árulnak, azért áll a sor kint az épület előtt? A pultosok meg igyekeznek, hogy minél kevesebbet kelljen várnunk. Tehát valóban írtó rossz lehet a süti. Meg a kiszolgálás is.
2021. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Az Adria és a Gyurma hol van?
2021. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

6!

A szaron is sok a légy.

Ez nem bizonyíték a minőségre.

A véleményem fenntartom, undorító a hely.

A Gyurma a Kossuth téren van.

2021. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

Zagyva! Isteni minden de nagyon draga

A masik ami jo az auchan cukraszda olcso es finom tortakat csinalnak.

2021. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Privát üzenetre reagálva.

Az Auchanban egyetértünk.

A Zagyva fagyi nem rossz (és lenne 2 gombócra)

De a sutis részre vonatkozó véleményem fenntartom. Ez az én véleményem, ettől még másnak lehet jó, nem vagyunk egyformák.

De a személyeskedéstől még nem lesz a válasz hasznosabb.

2021. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!