Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kínai kajától mehetett a hasam?

Kínai kajától mehetett a hasam?

Figyelt kérdés

Dél körül lementem ide a kínai étterembe egy kis adag ételért. És mostanra előbb erős hasgörcsöm lett és egy kis hasmenésem is. Lehetséges, hogy nem bírom a kínait? Most kortyolgatok kamillateát, remélem, ez helyrehoz.


20/L.



2021. febr. 21. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Friss volt a kaja?
2021. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Simán lehet. Nem bírsz valami összetevőt, vagy ideje már ott van, mert nem fogyott rendesen, vagy mást is bekaptál. A hasmenős virus is most terjed, az 2-3 nap hasmenés után múlik.
2021. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat nem szeretnem elkapni, 2019 szeptembereben elkaptam ezt a hanyos hasmenos virust, 1 este alatt lezajlodott de maga a pokol volt, mert durva emetofóbiám van, rettegek a hányástól.
2021. febr. 21. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Rajtam már idén átfutott. Reméljük nálad nem ez van.
2021. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es: és hánytál is? Vagy csak ment a hasad?
2021. febr. 21. 17:24
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Csak hasmenés 3 napig. Enyhe láz. (37.8)

Kb a főtt krumpli nem ment ki belőle, minden más igen.

2021. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt ilyen "élményem".

Igaz, elég régen volt, 7-8 éve kb.

Haverokkal suli után elmentünk egy kisebb kínai kifőzdébe, ahol valami édes-savanyú szósszal leöntött csirkét ettem zöldséges tésztával.

Miután megettem, kicsit furán éreztem magam, ment egy picit a hasam, de szerencsére semmi komolyabb gondom nem lett tőle.

Egyik haverom azt mondta, hogy lehet, hogy furcsa a gyomromnak az új ízkombináció vagy allergiás vagyok, de én kicsit megriadtam, mert féltem, hogy ételmérgezéssel állok szemben.

Végül nem lett komolyabb bajom, és azóta is ettem már kínai kaját és nem ment tőle a hasam.


Szóval lehet, hogy rossz volt az étel minősége, vagy allergiás vagy valamilyen összetevőre, vagy azt is feltételezem (de ez csak szigorú feltételezés!), hogy a gyomrod még nincs hozzászokva az ízkombinációhoz.

De lehet, hogy összeszedtél egy hasmenéses vírust is, bár, ki tudja.

Ha rosszabbodik az állapotod, hívd fel az orvost.

2021. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából refluxos vagyok, szerintem ez is rátesz mert még azóta is rossz kicsit a gyomrom, jön a savam is.:/
2021. febr. 21. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem akkor megy a hasam tőle, ha olajosabb lett a szokottnál. Csak zsírral főzök, az olajat sajnos nem bírom. Lángost is csak akkor veszek a piacon, mikor látom hogy még"friss" az olaj, ha már felhabzik, akkor csak ázik benne a lángos
2021. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Éreztem, hogy elég durván olajos volt. Még mindig szenvedek a savammal sajnos, remélem, holnapra elmúlik.:(
2021. febr. 21. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!