Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vendéglátósok! most mivel...

Vendéglátósok! most mivel foglalkoztok, hány %-al kevesebb a mostani fizetésetek mint a járvány előtt?

Figyelt kérdés
Tudom nem illik ilyet kérdezni hogy ki mennyit keres, csak vendéglátósként kíváncsi vagyok hogy jelenleg mennyivel kevesebb a fizetésetek mint a járvány előtt.

2021. márc. 13. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősömnek semennyi, most segélyen tengődik az Isten háta mögött.
2021. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nincs fizetésem, mert teljesen be kellett zárnom.
2021. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem sokkal kevesebb.

Ugyanúgy nyitva vagyunk, van elvitel, van kiszállítás.

A fizetésemnek kb 70%-át kapom, plusz visszavettek 4 órásba. (Mivel az hazugság, hogy az állam bármit is finanszírozna)


Mióta van ez a nagyobb leállás, és kb kiürültek az utcák, azóta nagyon visszaesett a forgalom.

Előtte úgy ahogy volt mozgás, nem dübörögtünk, de elvegetáltunk.

Most... hát ha ez nem szűnik meg rövidesen, biztos, hogy tovább csökkentik a fizetést.

2021. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Újranyitás után még az is lehet, hogy megbecsülitek a vendéget?
2021. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

4-es, néhányszor már feltetted ezt a kérdést, és 2 mondaton belül ki is derül a mentális zavarod.

Úgyhogy erre csak ugyanazt tudom mondani, mint eddig sokan, sokszor, a gyökér parasztokat ezután is csak leköpni fogják mindenhol.


De őszintén remélem, hogy fejlődőképes vagy, és az újranyitás után még az is lehet, hogy megbecsülöd a vendéglátósokat!

2021. márc. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
#5 A megbecsülést nem kikövetelni kell, hanem kiérdemelni.
2021. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
A #4 vagyok, hosszú ideje vannak zárva a vendéglátó helyek, de még nem haltam sem éhen, sem szomjan. Tudom, sajnálod. Hidd el, NEM kölcsönös az érzés!
2021. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
A #7 az #5-nek szól.
2021. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

" A megbecsülést nem kikövetelni kell, hanem kiérdemelni."



Aha, és te azzal érdemled ki, hogy kompletten lenézed az összes vendéglátóst, meg az összes szolgáltatásban dolgozó embert a szolgádnak hiszed, és korábbi válaszaidból pontosan tudjuk hogy egy legutolsó f.paraszt módjára viselkedsz mindenkivel.


Mondtam én, 2 mondaton belül jön a megszokott mentális zavarodottság, mert a való életben egy legutolsó senki vagy, valószínűleg impotens is, ezért tehetetlenségedben olyanokon akarsz kompenzálni, akiknek a munkája az, hogy kiszolgáljanak.

Az ilyen embert sehol a világon, és sehol az életben, se a munkahelyén, se emberi kapcsolataiban (már ha van) nem fogják megbecsülni, és ez alól a vendéglátás se kivétel.

Az ilyeneket maximum eltűrik, vagy jobb helyeken, még azt sem.

2021. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

#9 Nem nézem le a sem vendéglátóst, sem mást. Más válaszban írtam, hogy pl. színházi jegyszedővel egyszer kerültem konfliktusba. Összesen 4-5 konfliktusom volt pénztárossal 40+ évesen, amikor pultnál kell vásárolnom, rendelnem, még soha nem volt problémám büfében, üzletben egyszer, az egykori SZU-ban, (jól beszélek oroszul, de rendkívül erős az akcentusom).

Csak pincérekkel és taxisokkal volt gondom. 10% körüli borravalót szoktam adni, ez sem gond.

Ha mindig csak és egyedül én vagyok bunkó, akkor mi az oka, hogy más helyen nincs baj? Egyébként alapból udvarias vagyok, legalábbis nálad udvariasabban fogalmazok, akkor is, ha a #7-es kicsit keményre sikerült.

2021. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!