Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jó az Alsóörsi Carpaccio étterem?

Jó az Alsóörsi Carpaccio étterem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen :) Mi a kilátós kirándulásunk után tértünk be ide egyik évben. Sok parkolóhely van, a pincérek kedvesek, szép minden. Kb fél órát kell várni egy ételre, de ez rendben van szerintem. Az italok is ízletesek, rengeteg boruk van. Ami probléma, azok más vendégek. Nem tudom máskor is jellemző-e, de mikor mi voltunk más asztalnál olyan üvöltés meg visongás ment, mintha kocsmában lettünk volna...
2021. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon jó! Én nagyon-nagyon ajánlom! A halas, tengeri gyümölcsös kajájuk is nagyon finom, friss. Meg a pizzájuk is finom.

Én ha ott eszek mindig ezeket szoktam kérni:

Meleg előétel: Tenger gyümölcsei falatkák rántva, fokhagymamártással, citrommal. - tintahal, bébipolip, fekete kagyló, tigrisrák, szépia.

Főétel: Tintahaltest citrommal töltve, grillezett zöldségekkel és fokhagymamártással. Ha szereted a tenger gyümölcseit, akkor ezt a kettőt mindenképpen ajánlom neked, hogy kóstold meg! :)


Itt neten Te is megnézheted, hogy milyen ételeket, italokat szolgálnak fel. Szerintem mindegyik jól néz ki! :)


[link]

2021. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!