Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek egyes vendéglátóso...

Szerintetek egyes vendéglátósok miért engedhetnek meg maguknak bármit?

Figyelt kérdés
Már a pincérnek jeleztem, hogy baj van, mert ez a kiszolgálás, az étel nem jó így. Ahelyett, hogy kezelte volna a reklamációt az asztalok között futkozott. A számlafizetésnél is jeleztem neki, hogy szerintem ez a szolgáltatás nem ér ennyit, panaszt akarok tenni, hívja a főnökét. Persze nem hívta. Másnap felhívtam az éttermet, kértem az üzletvezetőt. Nem értem el. Írtam e-mailt is nekik a panaszommal. Semmi válasz 20 napja. Ez színvonal? Még mindig nem volt elég egyértelmű, hogy panaszt teszek?
2021. máj. 19. 12:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a problema pontosan?
2021. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

"20 napja"


Vagyis az újranyitás napján voltál valahol, és nem tetszett, amit ott tapasztaltál?

Belegondoltál az ő helyükbe? Hosszú hónapok óta bizonytalanságban voltak, majd egyik napról a másikra bejelentik, hogy holnap nyitás.

Se személyzet, se alapanyag, se terasz!

Szerintem biztos mindent megpróbáltak, ami az erejükből telt, hogy kiszolgálják a betérő vendégeket. Lehettél volna egy picit megértőbb, türelmesebb és elnézőbb velük szemben. Lehet, ha most mész be hozzájuk, már teljesen más lenne a tapasztalatod.

(szerintem)

2021. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Ha meg nem "futkározott volna" az asztalok között, akkor ki szolgálta volna ki a vendégeket? A pincérenke EZ a munkája!


Szerintem a hiba benned van, egyszerüen csak veszekedni akarsz, meg azt, hogy mindenki szidja öket.


Ha neked meg megfelelö a kiszolgálás, maradj otthon.

2021. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Jól teszik, ilyen szarrágó tahónak én se válaszolnék a helyükben.
2021. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Ne menj oda többet, szívességet teszel nekik.
2021. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Végül,is mi bajod ?
2021. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Ha panaszod van, és ezt jelezni is akarod, miért hagyod ott az asztalt? Addig kellett volna maradnod, amíg nem kapod kézhez a panaszkönyvet és most már nyugodt lehetnél.


Amúgy meg ki van írva mindenhol, hogy mi a felettes szerv ilyen esetben.

2021. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#3 : Egyrészt úgy, mint az építőiparban is, itt is fel lehet venni a munka nagyságához megfelelő számú embert. Figyelj, ha néhány dologról előre szólnak(amikor odamegyünk), akkor nem oda megyünk, hanem máshova és barátként tudunk elválni.
2021. máj. 19. 14:48
 9/24 A kérdező kommentje:
#6 : Figyu, szerintem tarts önvizsgálatot, mert itt mindenki más érti...
2021. máj. 19. 14:49
 10/24 A kérdező kommentje:
#7: Bizonyíték gyanánt mit tegyek a könyvbe?
2021. máj. 19. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!