Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A "nagy három" közül melyik...

A "nagy három" közül melyik gyorsétterem a kedvencetek / milyen sorrendbe raknátok őket?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 08:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
32%
A BK-t ki nem állhatom, ott én még jóízű kaját nem ettem soha. Úgyhogy nálam első a KFC, 2. a Meki, és utolsó a Burger.
2021. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
35%
Kb 20 éve nem voltam egyikben sem
2021. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%

1. Burger King: Sokkal jobbak a zsemléik és a húspogácsájuk, illetve nagyobbak az adagok is.

2. McDonalds: Régen favoritom volt, de a zsemléjük nagyon leromlott, és mióta megkóstoltam a Big Kinget, azóta azt érzem, hogy túl kevés a Big Mac-ben a szósz. Plusz tőlük kaptam már hiányosan rendelést, amit nem ismertek el.

3. KFC: Őszintén szólva nem rajongok értük. Szinte mindenük csípős, ami számomra zavaró, a csirke néha nem igazán éri el azt a szintet, amit ennyi pénzért várnék, és itt lakok jól a legdrágábban.


Jegyzem meg, igen ritkán eszem ilyesmiket, mivel eléggé drága dolog. Ezért örülnék, ha kapható lenne külön Big Mac vagy Big King szósz, itthon feléből összehoznám bármelyik szendvicset, viszont én házilag szószt nem csinálnék.

2021. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%

1 meki

2 burger king

3 kfc


De ha lenne subway az lenne az elso helyen

2021. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
32%

Annyira nem vagyok oda a gyorskajákért, de nekem a sorrend:

1. Meki (itt van pár étel ami ízlik, de pofátlanul drága)

2. Burger King (bár eddig csak egyszer voltam)

4. KFC (ez szerintem a legminőségibb, de nem jön be a fűszerezése)


:)

2021. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
28%

Hol van a Pizza Hut? Hol van a Don Pepe? :)


Harom nagy, csak neked az ... valojaban sokkal tobb pizza fogy mint hamburger.

2021. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
68%

Meki

Burger King

KFC

2021. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Burger King. Ár-érték arányban a legjobb, és csak nekik van bármi értelmezhető húsmentes kajájuk.

A másik kettőbe nem járok.

A mekiben nagyon szerettem a fagyit mondjuk.

A KFC kis adag és nekem túl csípős.

2021. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

BK > Meki > KFC


A KFC-ben az elmúlt pár alkalommal csalódtam, nem igazán hozzák azt a minőséget. A Burgernek a legjobbak a hamburgerei.

2021. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%

1. Meki

2. Burger king

3. KFC

Meki nálam örök kedvenc, számomra nem kicsi az adag sem, olyan pont jó. Sokáig nem szerettem a Burger Kinget, mert ha épp ott ettem, akkor mindig ugyanazt rendeltem, amit meg pont nem szerettem :D. Ez azért volt, mert nem mertem kísérletezni, újat kipróbálni. Viszont mióta teszteltem új dolgokat is, egészen megkedveltem.

A KFC-vel az a problémám, hogy minden túl csípős. Nem szeretem az erős ízt, itt viszont minden az. De nyilván ha nincs más, itt is jól lakok.

2021. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!