Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szegeden diákként hol lehet...

Szegeden diákként hol lehet olcsón főtt ételt vásárolni?

Figyelt kérdés
Egyetemistaként kicsit szűkösen vagyok pénzügyileg és valamilyen elfogadható minőségű ételt szeretnék enni ennek ellenére. Nem kell a legjobb kaja vagy ilyesmi csak valami menza szintű főtt étel legyen. Nemrég költöztem szegedre és nem tudom hogy hol lenne érdemes ételt venni ami viszonylag olcsó és ehető. És mielőtt valaki beírná, hogy főzzek magamra, köszi, szoktam magamra is főzni de nem mindig van időm rá.

2021. máj. 30. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hóbiárt.
2021. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tündérkonyha vagy Hóbiárt.Egy cég úgy tudom
2021. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Béke tanszék
2021. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
94%
Néha a kínai is szerintem elég jó, feltéve, ha szereted. Leginkább a Nagyáruháznál ajánlanám, mert ott a legjobb, és az adag is oké, az Árkádban is jó, de ott kisebb az adag, illetve a Rókusi Tescóban sem is jó, egyedül a Plázában kerüld, az borzalmas. A Főzelékmegállót is ajánlom, a Csongrádin van.
2021. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, életmentő volt!
2021. máj. 30. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyáruházban volt egy kifőzde 1-2 éve, nem tudom üzemel-e, én egyetemistaként ott ebédeltem.
2021. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Hóbiártot javaslom, menza stílus, de a legtöbb általános iskolai menzánál azért sokkal jobb a kaja. Bizonyos ételeket azért érdemes lehet ott kerülni, pl. őszibaracklevest én nem vennék ott újra. Tündérkonyha úgy tudom, tök ugyanaz, de ott még nem voltam. A kínait én is ajánlom, legjobb a rókusi Tescoban.
2021. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!