Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van olyan oldal, ahol a...

Van olyan oldal, ahol a burger king régi hamburgerei el vannak mentve/meg lehet nézni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, olyan 2009-2011 között volt valami baconos/sajtos nagy hamburger (amikor még volt panírozott garnéla rák/ezt is vettem mellé)


Valaki esetleg nem emlékszik rá?



2021. jún. 8. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami ilyesmire gondolsz?

[link]

[link]

[link]

2021. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem benne volt a garnéla, hanem mellé lehetett venni mint most pl: jalapenos sajt golyókat.


Bacon king most is van (bár már nem BBQ-s), de én mintha másra emlékeznék.


Még a "Dupla sajtburger bacon BBQ"-n filóztam, de nem tűnik ismerősnek, meg neve alapján ez egy sima sajtburger.

2021. jún. 8. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem én, mire gondolsz, ahogy itt [link] is írják:

"Néhány (10?) évvel ezelőtt a hazai Burger Kingben lehetett kapni panírozott garnélákat, de már jó ideje nem lehet tengeri herkentyűket rágcsálni kedvenc Whopperünk mellé, és szendvicsben sem igazán láthattunk hasonló összetevőket. A japánban futó jelenlegi promóció viszont pont ilyen szendvicseket kínál nagy irigységünkre.

Ráadásul a Burger King legjobb állandó szendvicse, a Whopper kínál alapot a Shrimp Whopper névre keresztelt akciónak. A két féle kivitelben kapható burgerekbe marhahúspogácsa, hagyma, paradicsom, saláta, majonéz, illetve tartármártás vagy koktélszósz kerül."

Lehet, japán vagy egyéb Burger King oldalakat kellene átmazsolázni. :)

10 Awesome Burger King Foods You Can Only Get In Japan [link]

Limited-Edition Burger King Japan Whopper Repels Evil Spirits [link]

Whopper [link]

[link]

[link]

2021. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!