Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A BK melyik szendvicse hasonlí...

A BK melyik szendvicse hasonlít ízvilágban leginkább a Meki Dupla Sajtos McRoyal-jához?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha olyat akarsz enni, menj a mekibe. A BK-ben sztem egyik sem
2021. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
A Meki és a Burger ízvilága semmiben sem hasonlít egymásra.
2021. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A BK dupla sajtburgere hasonlít rá a legjobban. Eléggé hasonló szendvics, mármint egyszerű feltét, szinte ugyan azok a hozzávalók, egyedül a hagyma hiányzik belőle, csak hát BK-s hús és BK-s zsemle, amik azért elég mások. Édesebb, füstösebb, omlósabb, nekem egy kicsit műanyagabb hatású a BK-s változat.
2021. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Egyik sem, mindegyik BK-s szendvics sokkal finomabb.
2021. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. A dupla sajtburgerben nincs hagyma, ami a McRoyal fontos része, ráadásul a hús is sokkal kevesebb benne arányaiban. Persze ettől még nem rossz, de nem olyan.
2021. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"I don't know. I don't go to Burger King."
2021. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Whopper sajttal vagy a Dupla Whopper sajttalra hasonlít leginkább, szerintem.
2021. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Főzök inkább itthon egy jó húsos káposztát, vagy egy csülkös bablevest. Ugyanannyiból megvan, mint egy mcroyal vagy whopper menü és jól lakik belőle az egész család. Áldás, békesség!
2021. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!