Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért hiszi minden étteremtula...

Miért hiszi minden étteremtulajdonos, hogy az ő ételei meg a menüje különleges?

Figyelt kérdés
Pedig nem.
2021. júl. 4. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszi, csak próbálja elhitetni.
2021. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Konkrétan...??? Hány esetből extrapolálsz...????
2021. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy újabb, totál értelmetlen pontgyűjtő kérdés.
2021. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Minden étterem igyekszik kihozni magából a legtöbbet, hogy több vendég legyen ezáltal több bevétel. És sok helyen egy egyszerű rántotthúsra is mondják hogy húdekülönleges, azért hogy többen megvegyék.
2021. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 qkker1 ***** válasza:
84%
Mi a kérdés?
2021. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ho vegen megnezi a zsebet, hogy mennyit hozott a konyhara az etterem - ha jo sokat talal a zsebeben akkor joggal gondolhatja, hogy jol csinalja amit csinal.
2021. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Voltam jó néhány étteremben életem során, egyszer sem hallottam / olvastam azt, hogy különlegesnek titulálta volna az éttermét bárki is. Az étlapon nyilván “hangzatosabban” van feltüntetve egy egyszerű rántott hús is, de aki étterembe megy, nyilván kétféle köretet eszik + töltött húst, vagy mást amit nincs kedve otthon megcsinálni. Az számomra is “különleges” ugyanis itthon biztos nem fogok kétféle húst, kolbászt grillezni, pluszban még rántani is.
2021. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondold magad a helyükbe. Ha te is étteremtulaj lennél te is -gondolom én - jó színvonalon szeretnél élni. Hogy tudsz jó színvonalon élni? Pénzből. Nem is kevésből. Hogy tudsz pénzt csinálni? Úgy hogy jól adod el a vásárlóknak az ételeket. Szimpla logika, mellesleg a legtöbb iskolában is így tanítják a diákoknak. Csináljanak minél több pénzt, kerül amibe kerül.
2021. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a marketing. El kell hitetni a vendéggel, hogy itt valami földöntúli élményben lesz része, de legalábbis mást kap, jobbat, mint a szomszédban. Ami Magyarországon különlegesnek számít, mondjuk ázsiai étterem, az se különleges amúgy Ázsiában, ott minden utcában van olyan stílusú hely.
2021. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Miért hiszi azt minden vendég, hogy neki van igaza?

Amúgy ahogy az előző írja, marketing.

2021. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!