Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Bejön, hogy a KFC-ben csípős...

Bejön, hogy a KFC-ben csípős a csirke?

Figyelt kérdés

Én többször ennék KFC-ben, de nem szeretem a csípőset, meg olyan furán csípős, mintha keserű is lenne vagy nem tudom.

Nem lenne nagyobb forgalma az étteremnek, ha lehetne választani, hogy csípősen kérik vagy nem?



2021. júl. 11. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Így a jó, ha valaki nem szereti a csípőset, ne egyen KFC-t
Jobb lenne, ha lehetne választani
47 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmam sincs miről beszélsz, én még a fűszeresnek mondott bundán se érzek semmit és azt szeretném, ha lehetne valóban csípőset kérni😂😂
2021. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van nem csípős is amúgy bár kevés Pekingben több nem csípős van szárny is meg minden de ha nem szereted nem eszed én szeretem csak a gyomrom nem bírja ha sokat eszek belőle így ritkán teszem
2021. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy profiljuk, mukodik igyis, minek valtoztatnanak? :D Egyebkent a sima twisterben vagy miben szinte nem is csipos a hus.

Egyebkent nekem nem a csiposseggel van bajom, hanem azzal, hogy tobbszor belefutottam olyan husba ami nyers volt es/vagy konkretan tollas, nem tisztitottak meg rendesen.

Legalabb tenyleg csirkebol van ez teny, de koszi nem, ezek utan, hogy nem egyszer,es nem is ketszer elofordult, inkabb kerulom.

2021. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
"olyan furán csípős, mintha keserű is lenne vagy nem tudom" - A sok fehérbors miatt szerintem. Valahol azt olvastam, hogy az az egyik "titkos" fűszer. Én szeretem.
2021. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Régebben volt nem csípős, így azzal a pár alkalommal, amikor ott ettem, azt kértem, miután a csípős teljesen elcsapta a gyomrom, pedig imádom a csípős ételeket, és a gyomrom se gyenge. Évekkel ezelőtt megszűnt, azóta semmiképp nem megyünk KFC-be…
2021. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Nekem a csípős a mindenem <3

Egyébként a comb az nem csípős és úgy tudom, van gyerekmenü is és abban sem csípős a hús elvileg :D

2021. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nem csípős, ez bőven a pikáns kategória, és kifejezetten jó a fűszerezés.

Ha neked ez átmegy a határon, akkor a baj veled van.

2021. júl. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először ettem ott, akkor meglepődtem, hogy tényleg minden csipős. Szerintem senkinek semmi hátránya nem lenne abból, ha lenne nem csípős változat is
2021. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy valaki egyáltalán nem érzi csípősnek, valaki meg igen :)
2021. júl. 12. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
En jártam úgy hogy egyszer nagyon csípős volt, máskor meg alig. Szerintem attól függ hogy elrontják-e a pácolást. Mert elvileg a csirkemell csíknak enyhén csípősnek kell lenni és volt hogy olyan csípős volt hogy alig lehetett megenni.
2021. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!