Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étteremben kocsmában dolgozók,...

Étteremben kocsmában dolgozók, mi volt a legnagyobb hülyeség, butaság, amit valaha vendégtől hallottál?

Figyelt kérdés
Aranyköpésekre gondolok vagy sima együgyűségre.

2021. aug. 4. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

"Mi az a csípős páCSó?"


"Kérnék még szépen két Unicummal a pohárból!"

2023. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
100%
Régen volt. Egy hapsi jött be. A kurvàk piájából adjál már. A Baileysre gondolt.
2023. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

-Egy mindenmentes tortát szeretnék rendelni.

-Pontosan milyen mentesre gondol? Vannak cukormentes, gluténmentes, tojásmentes, tejmentes, laktózmentes, vegán, paleo süteményeink, és ezeknek a különböző kombinációi, de "mindenmentes" nincs. Valami mindegyikben lesz. Milyen allergének okoznak problémát?

(Fél perc néma pislogás)

-Akkor viszek egy sima csoki tortát...


-Melyik sütemények gluténmentesek?

(Volt kb 25 féle kirakva, szinte mindegyik gluténmentes, kivéve hármat.)

-Szinte mindegyik, egyedül a puncsban, az Eszterházyban meg a mignonban van glutén, a többiben nincsen.

-Na most akkor még egyszer kérem. Nekem ne azt mondja hogy miben van, hanem hogy miben nincsen. Azt kérdeztem.

(Mély levegő, gyorsan hadarva.)

-Oké, akkor gluténmentes a csoki, a dobos, a fekete erdő, a sacher, a raffaello, a málnás túró, az epres varázs, a kardinális, a dupla csoki, a máglyarakás, fatörzs, a joghurtos sajttorta, a kider szelet...

-Jaj várjon, ne ilyen gyorsan! Ez mind gluténmentes? Akkor egyáltalán melyikben van glutén?

2023. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

- Szeretnék bemenni a vécébe!

- Csak menjen!

- De hogy lehet bemenni? Valami kártya kell hozzá vagy ilyesmi?

- Milyen kártya? Nyitja az ajtót és bemegy.

- De bárhogy húzom, nem nyílik!

- Aha! Tolni próbálta-e?

- Ja, hát azt nem!


🤦🙂

2023. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
mikor még én vetődtem néha kocsmába diák koromban, 3 és 5 cl volt a mérték, előbbi a centes, utóbbi a feles, és haverom kért egy centest, mire visszakérdezett a csipkelődő kocsmáros hogy 1 centilitert? Ő pedig nem értette, de úgy realizálta hogy mivel ketten vagyunk ezért, nem, kettőt! nekem kellett kijavítanom hogy nem, 3centet kérünk kétszer. én sem voltam a legmagabiztosabb. aztán megkérdeztük hogy van-e Martinijük (mivel még sosem ittunk) és az volt rá a válasz hogy whisky van. ezért inkább kértünk legolcsóbb vodkát, és kaptunk ismét valami megjegyzést mellé hogy sóherek vagyunk, vagy ilyesmi. elég késdobáló hely volt, nem is mentünk oda csak vagy 2 alkalommal, nem tudom hogy lehet ez valakinek annyira otthonos közösségi hely
2023. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!