Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen nevet szoktál mondani...

Molnarmarcell21 kérdése:

Milyen nevet szoktál mondani a Starbucks-ban?

Figyelt kérdés
A sajátodat, valami becenevet (ami nem személynév) vagy behazudsz valami teljesen mást?
2021. szept. 14. 20:13
A kérdező szavazást indított:
saját személynév
becenév
kamuzok valami nevet
más
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Raklap
2021. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

“ vagy behazudsz valami teljesen mást?”


Ha mást mondasz nem hazugság mert nem a beved kérdezni, habem hogy mit írhat rá...

2021. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Svájcban élek, és nagyon magyar nevem van. Úgyhogy mindig mondok valami (nekik) egyszerűbbet.
2021. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
És miért kéne bármit is ráírnia? Úgyis megiszod. Huh b+ mik vannak... És gondolom ez kerül rajta ennyibe...
2021. szept. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es, gondolom, még sose jártál Starbucksban, különben értenéd, hogy miért kell valami jelzést rátenni.
2021. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Önkiszolgáló Starbucksban jártam. Ha ott lehetett volna nevet iratni a kávéra, sem kértem volna belőle. Számomra nem ezen múlik, hogy élvezem-e a kávét.
2021. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Azert irjak ra, hogy ne legyen keveredes, amikor kiadjak az italokat.
2021. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

“Számomra nem ezen múlik, hogy élvezem-e a kávét.”

Számomra sem, szóval nem kapok szívrohamot meg háborodok fel attól, hogy ráírnak valamit egy papírpohárra. Nem mellesleg tényleg hasznos módszer a keveredés elkerülésére és a számoknál személyesebb. De ha te ennnyire hisztikézel rajta, vigyél saját poharat, bögrét, arra tuti nem írnak rá, bármit kérsz. Huh b+ mik vannak...


Én a saját nevemet mondom, max akkor mondanék mást, ha valami bonyolult lenne, amit folyton félrehallanak, így egyszerűbb.

Egyébként nem vagyok paranoiás, nem fognak lenyomozni egy keresztnév alapján.

2021. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!