Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen gyakran járatok étterembe?

Milyen gyakran járatok étterembe?

Figyelt kérdés

Van, hogy egyedül mentek étterembe?

Egy bevált étteremnél inkább kipróbáltok több féle fogást, vagy maradtok a jól beváltnál?



2021. okt. 3. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Havonta egyszer kb, ha gyorsétterem nem számít.
2021. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Havonta kb 22-szer, 23-szor.

És szinte mindig egyedül megyek.

Általában a jól beváltaknál maradok, de azért az is elég sokféle, ami bevált. De néha olyan is van, hogy nem is eszem semmit.

2021. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Havi egyszer-kétszer veszek kaját elvitelre.
2021. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Havi 1-2 alkalom ha a menüzés nem számít.
2021. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mansour ***** válasza:
100%
Évente egyszer-kétszer. Ha a kínai büfé is annak számít, akkor kb. 2 havonta egyszer.
2021. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyors étterem körülbelül évente 5-6 alkalom az esetek többségében rendelés!

Budapesten (lakhely) szinte sosem szoktam étterembe beülni, legutóbb körülbelül másfél éve voltam születésnapot ünnepelni!

Étteremből nagyon ritkán rendelek legutóbb akkor rendeltünk mikor külföldi vendégek jöttek és mindenféleképpen vegyes tálat szerettünk volna, viszont az a hét úgy alakult, hogy nem lett volna idő összehozni egy normális vegyes tálat! Átlagosan évi két alkalommal szoktunk étteremből rendelni nagyobb események, vagy váratlan eseményekkor

Kisebb kávézóba, cukrászdába se sűrűn járok évi maximum 3-4 alkalommal!

Nyaraláskor, kiránduláskor, viszont mindig sorra kerül valami étterem, kávézó stb. Ha például van egy hetes nyaralás, akkor többször is megyünk!


Egyedül még sosem voltam!

Inkább a bevalltaknál maradok, vagy olyan ételt fogyasztok, amiről tudom, hogy szerettem, de ritkán eszem a hétköznapokban!

Számomra új ételt akkor próbálok ki, ha egy ismerős, vagy családtag, aki ismeri az izlesem is ő ajánl nekem!

2021. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Sokszor, pontosan foglalmam sincs, de mostanában kevésbé, rendkívül sokat nőttek az árak. Most is meg tudnám fizetni, de míg 4-5 éve simán havi egyszer elmentem valami fine dining helyre, mert 4-6 fogásos degusztációkat lehetett enni 1 pohár borral meg vízzel 15k alatt, ez most 25-50 között mozog, annyit meg már nem ér nekem.
2021. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Havonta-kéthavonta egyszer megyünk a családdal a kedvenc (rendes, beülős) éttermünkbe.

Hetente kb. 1x szomtam elvitelre venni kaját valami büfében, ha nem volt időm/energiám főzni előző nap.

2021. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!