Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mióta van Pesten ennyi gyrosos?

Mióta van Pesten ennyi gyrosos?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Pestre és egészen meglepett, hogy mennyi gyrosos van a városban. Kis túlzással kb minden sarkon van egy. Ne értsetek félre, semmi bajom ezzel, én is gyakran eszem ilyen helyeken, szóval még örülök is, hogy van választási lehetőségem, hogy melyikbe menjek. Csak meglepett, mert ugye azért régebben is jártam Pesten, de akkor nem tűnt fel, hogy ilyen sok lenne. Szóval csak szimplán vak voltam és nem vettem észre, hogy ilyen sok gyrosos van, vagy pedig az utóbbi években szaporodott meg ennyire a számuk?

2021. okt. 13. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 millios varos ez, ehes a nep! :)
2021. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan: mi kell egy gyroszos nyitasahoz? Egy ablak a korutra es egy suto berendezes ... ezert van sok belole, mert minden arab/torok/gorog nyit egyet.
2021. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
54%
Turkisi kebab, mekdánelc...
2021. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert olcsó és erre van igény. Steakhouseból nyilván kevesebb van.
2021. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval csak szimplán vak voltam és nem vettem észre, hogy ilyen sok gyrosos van, vagy pedig az utóbbi években szaporodott meg ennyire a számuk?"


Előbbi.

2021. okt. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Rengeteg van, cserébe majdnem mindegyik bűnrossz. Sajnos Budapesten valahogy nem tudja utolérni a gasztroforradalom a kebabokat, nagyjából három értelmezhető dönerest vagy gyrosot tudnék mondani a városban.
2021. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha szereted és kipróbálnál az átlagostól finomabbat, gyere kispestre és keresd a Leonidas gyrost. Nem vicc, soha nem ettem ennél jobb gyrost. Tradicionális görög egyéb ételek és sütik is vannak, csak ajánlani tudom :)
2021. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén Kispesten ajánlanám az Adri Gyrost. Zseniális.
2021. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!