Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen étterem az unicorn...

Milyen étterem az unicorn bistro? Vélemények ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Hol?
2021. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
google mapsen lehet olvasgatni véleményeket, egyszer ki szeretném próbálni valamelyik burgerüket
2021. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
2021. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Budapest
2021. nov. 11. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem voltam, de a Google képei alapján nagyon örülök, hogy lett még egy olyan étterem, ami a vendégek instás lájkgyűjtésére építi az üzleti modelljét😂
2021. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

Sima streetfood, extra külcsínnyel.


A nyáron voltunk kétszer, látványra és ízre is jók az ételek, italok. Az árak is teljesen rendben vannak.


A hely maga igényes, nem összecsapott, gagyi. A kiszolgálással is maximálisan elégedettek voltunk mind a kétszer.

2021. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy folyamatosan embert keresnek minden pozícióra, ez sokat elárul a helyről. Nem létezik nyitás óta az összes munkavállaló pocsék, valamiért kilépnek.


Maga a bisztro viszont helyes ha csak ezt a részét nézzük.

2023. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
olvasgattam sok véleményt róluk, igazából kapnak hideget-meleget, lehet kifogsz egy profi elkészítést. ha majd hambit kérsz szólni kell a rendelésnél hogyha teljesen átsütve kéred a húst, mert alapból mediumra csinálják. (csak hogy volt aki emiatt is lecsillagozta őket hogy "nyers" a hús)
2023. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most is embert keresnek, de amikor 1-2 hete tettek ki hirdetést sokan írtak a poszt alá + unokatesóm is jelentkezett úgy látszik senki nem felelt meg. Utóbbinak vissza sem jeleztek, mintha minimum egy multi lenne ahova 10 ezer pályázat érkezik be és ezért nem felelnek bár ott meg általában automatikus válasz van. Szerintem nem látogatom meg őket nem lettek szimpik, inkább máshova viszem a pénzemet. ;)
2023. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!