Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol van olyan kajálda Pesten,...

Hol van olyan kajálda Pesten, ahol jó kocsonyát lehet kapni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jó. Én minden télen vadászom az amúgy megbízható, minőségi árusoknál különböző piacokon, de még egyiküknél sem találtam meg a gyerekkorom ízeit, pedig 40-50-et biztos próbáltam. Ez biztos régiónként változó dolog.


Ami fel van írva, de még nem próbáltam, az a Rákóczi csarnokban a kifőzdét átvevő Oinos bisztró csapata. A rendes napi menü mellett hetente kétszer (általában szombat és hétfő) egy ételből lefőznek sok adagot elvitelre és ezt előre meghirdetik a Gasztrokibic nevű FB-oldalukon. Kocsonya is volt már, a leírások alapján több érdekes fajta. Gondolom a télen nem utoljára, szóval egyszer majd útba ejtem őket. Holnap viszont halászlé lesz.

2021. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve még több ismerősöm dícsérte a Lehel főbejárata előtti kifőzdét, aminek kinti pultja és benti leülős része is van. Nekem annyira nem jött be, de lehet te mást fogsz gondolni.
2021. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!