Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kedvenc Budapesti éttermek?

Kedvenc Budapesti éttermek?

Figyelt kérdés

A belvárosban ismertek ár-érték arányban jó éttermet?

Egy jó vibe-bal rendelkező helyre gondoltam, ha van kedvenc helyetek, szívesen fogadom:)


2021. nov. 28. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami nekem jó ár-érték arányú, az lehet neked pofátlanul drága, vagy fordítva. Szóval az ilyen kérdéseknél erősen ajánlott egy összeget írni a "jó" és társai helyett.


Meg a vibe is lehet akármi, személyfüggő ki mit tart élvezetesnek. Az ilyen fúziós, pufimellényes közönséget vonzó vonalon minőségi a Dobrumba és Pingrumba, 101 Bistro, ENSO, Sáo, Khan.


A szerethető mindenesek közül a Két Szerecsen, Petrus, Könyvbár, Kispiac, Rosenstein a kedvencek nálam, illetve társasággal a Beltér lakásétterem.


Nemzeti/speciális konyhák közül csupaszív a Sen Bisztró (vietnámi családi étterem), Rim Thanohn (thai nénik), Kao Niaw Ping Kai (thai-laoszi), Pándzsáb Tandoori (indiai), Tifliszo (grúz), Inka Grill (perui), Madame Pho, Vegan Love, Hoff House (amerikai), meg a kínai negyedben a Jegenye utca környékén szinte az összes étterem, mert a kínai vendégkörre céloznak.


Nagyon olcsó kategóriában két örök kedvencem a Bakáts tér melletti tibeti étkezde és a Népszínház utcai afgán bácsi (Kabul Restaurant), de főleg utóbbi erősen elvivős hely.

2021. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kifelejtettem még kettőt, pedig mindkét hely nagyjából egyedüli a városban azzal, hogy őket talán nem gyújtanának fel a feldühödött helyiek, ha a saját országukban működnének.


A Kicsi Japán és az El Mexicano.

2021. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!