Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tegnap este a McDonald's-ban...

Tegnap este a McDonald's-ban elvitelre kértem és nem raktak bele mindent a tasakba, amit rendeltem. Van rá esély, hogy visszaadják a pénzemet?

Figyelt kérdés

Vagy hogy odaadják nekem azt a terméket ingyen?


Egy 480 Ft-os sajtburgert kifizettem, de a tasakban nem volt benne. Otthon vettem észre, hogy hiányzik belőle.


Megvan róla a számla, hogy mit fizettem ki.



2021. dec. 2. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelezted azonnal, akkor nehéz lesz bizonyítani.
2021. dec. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott helyben kellett volna ellenőrizni, így már szerintem nem nagyon ekzdenek vele semmit, tekintve, hogy most ez olyan, hogy bárki megtehetné, hogy megeszi aztán azt mondja hogy nem votl benne adjanak másikat.
2021. dec. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el. Ez már a 90-es évek végén ott volt mindenhol. Ha gond van, még ott helyben szólni kell, akkor pótolják, de amint kilépsz az étteremből, nem foglalkoznak tovább vele. Amúgy én már ezért nem veszek elvitelre semmit, trükköznek. Házhoz rendelek, abból nem merik kispórolni, mert jelzem a pandamacinak és senki sem fog onnan rendelni többé, ami nagy érvágás lenne nekik. Így max te nem fogsz visszamenni, de úgyis csak egy darabig.
2021. dec. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Alap, hogy amit rendelsz mindent lecsekkolsz HELYSZÍNEN.

Majd a gyorsétterem az 500 Ft-os burgereddel fog szórakozni. Vicces vagy :D

2021. dec. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az autótól mentem már vissza, akkor nem volt gond, de az, hogy fél-egy óra vagy órák múlva, esetleg másnap, az azért nem szerintem. Ha nagyon bssza a csőröd akkor írj egy emailt és lehet küldenek egy bónt amit beválthatsz sajtburira.
2021. dec. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Helyben szokás ellenőrizni minden meg van e amit rendeltünk és azonnal szólni

Másnap nincs reklamálás .

2021. dec. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha írsz egy e-mailt pontosan leírva hol rendeltél mikor a meki központi e-mailjére, lehet kapsz egy 500 vagy 1000ft-os utalványt kárpótlásul.
2021. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor írok nekik egy e-mailt pontosan leírva hol rendeltem és mikor a meki központi e-mailjére. Remélem tényleg kapok egy 500 vagy 1000 Ft-os utalványt kárpótlásul.


Viszont az előző alkalommal 3 menüt rendeltem, mert anya is kért. 2 közepes és 1 kicsi menü volt, így 2 db 4 decis és 1 db 2,5 decis ital járt. Viszont a kiszolgáló 3 db 4 decis italt adott.


Máskor volt olyan, hogy egy közepes menüt rendeltem és 4 decis ital jár hozzá. De akkor ránézésre láttam, hogy 2,5 decis pohárba rakja. Szóltam neki és adott 4 decis pohárba utána.


Egyszer volt olyan, hogy 9 db-os csirke falat menüt rendeltem, de csirkés tekercset adott a kiszolgáló. Szekszárdon a Park Centernél ekkor belenéztem és láttam a hibát. Visszavittem és adott azt amit rendeltem. A csirkés tekercset meg visszaadtam.


Egyszer meg nagyon sokat kellett várnom a rendelés teljesítésére és cserébe adtak egy almás pitét ingyen. Viszont ez miatt 20 óra után néhány perccel értem haza és akkor még volt az este 8 óra után a kijárási tilalom. Apa fel is hívott akkor telefonon, hogy merre vagyok. Ekkor már az utcánkban voltam és 1 percen belül otthon voltam. De rendőrök szerencsére nem kaptak el és nem büntettek meg.

2021. dec. 2. 07:50
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez van sajnos. Bezzeg ha te elveszel egy kis tálkás szószt azonnal rendőrség, meg büntetőeljárás lopás miatt, de ha ők nem adnak oda valamit amit kifizettél akkor semmi gond, pedig ez is ugyanolyan lopásnak minősül.
2021. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
9# csak míg te szándékosan veszed el azt a ketchupot a dolgozó nem szándékosan hagyja ki a szendvicset
2021. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!