Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan futárral, aki nem vitte fel a lakásotokig a rendelt ételt, hanem nektek kellett lemenni a kapuig, és még borravalót is várt?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, adtatok neki, ill. ha nem adtatok, esetleg megindokoltátok neki, miért nem?

2022. febr. 14. 12:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Lassan ez a normális. A múltkor még ki is oktatott egy malacfejű, hogy neki annyi címe van, hogy nem köteles...
2022. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem találkoztam még ilyennel, mert én tuti nem megyek le.
2022. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Én nem megyek le. Van lift, szépen ballagjon csak fel vele. eleve, mire csenget, ajtót nyitok, felveszem a cipőt, maszkot kb fel is ér.


Aki nem jön fel, az meg így járt.

2022. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Igen, találkoztam már ilyennel, kérte hogy menjek le a lifttel a kajáért, én meg mondtam hogy nem. Elkezdett puffogni hogy akkor visszaviszi, majd 5 perc múlva megint csöngetett hogy mégis felhozná, vegyem át akkor én meg elküldtem a fenébe.
2022. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pandás futár, és látom a térképen, akkor kimegyek elé. Neki könnyebb, mert nem kell keresnie a házat (volt már hogy az utca elrendezése miatt nem találta), hamarabb tud tovább menni, én meg nem vagyok akkora lusta gci, hogy 20 métert ne tudjak sétálni.


Ha nem tudom követni a futárt, akkor persze otthon várom, és eddig csak egyszer volt olyan, hogy felhívott, mert nem volt szabad hely parkolni.

2022. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Mindenhol az első zárható kapuig szól a fuvar. Ha te elvárod hogy a valagad alá betegye a pizzát, akkor fizesd meg. Azért hűl el más kajája, meg a tied is, az ilyen gyökerek miatt akik lusta disznók kimenni a kapuig, és még olyan ostobák is, hogy nem jut el a csökkent agyukig, hogy ezzel mindenki jól jár. Hamarabb ott a kaja, nem hűl ki.
2022. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!