Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hol a legjobb a...

Budapesten hol a legjobb a lángos? Illetve hol a legolcsóbb ??

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Sehol nem olcsó, én piacon szoktam néha enni.
2022. ápr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Most a legjobb lángos kell vagy a legolcsóbb? A kettő egyszerre , egymás mellett NEM említhető! Ha sóher csóringer vagy, vegyed az olcsó lángost, igaz, hogy olcsó, talán nem is ért hozzá, aki sutotte, tejföl sincs benne, csak frissföl, a sajt meg csak vmi száraz maradek rajta. De legalább lángos. Te is lángosozol, mint a nagyok, mikozben csóró vagy.


Ha a legjobb lángost szeretned enni, akkor viselkedj is úgy, a pénz ne számítson, ínyenc vendégeket szeretnek elkapraztatni.

2022. ápr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy ők-e a legjobbak, de finom.

[link]

2022. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Flórián téri aluljáró krumplislángosa messze földön híres


Street kitchennek van lángos véleményezős posztja, kettő is, érdmes megnézni

2022. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vettem "olcsó" lángost. A 2/3-át kidobtam. (Nem politizálok)!

Ha átszámítom arra a részre, amit megettem, ezüstárban volt. A Flórián téri tényleg jó. Mivel várni kell rá a tömeg miatt, biztos friss. Megéri az árat és a várakozást is.

2022. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a Flórián téri aluljáróban, a Retro szerintem a nyomukba se ér. Alapvetően a sajtos-tejfölöst szeretem, de itt gyakran natúr szoktam kérni, csak fokhagymával és sóval, mert olyan finom magában.
2022. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Holnap ki probálom mindkettőt.

2022. ápr. 6. 01:54
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Ott, ahol a legfinomabb. E hely kiléte máig ismeretlen.
2022. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Flórián téri aluljáróra még egy szavazat. Sokáig zavart az olajszag, ha arra jártam, aztán egyszer kipróbáltam. Azóta alig bírom megállni hogy ne vegyek, ha éppen nincs szükségem plusz egy étkezésre... :D
2022. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A Flórián téri visz mindent!
2022. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!