Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van Magyarországon igazi Büfé...

Van Magyarországon igazi Büfé jellegű kínai-wok étterem / kifőzde ?

Figyelt kérdés

Nem olyan ahol ők szednek, hanem olyan ahol befizetsz xy összeget és abból eszel annyit amennyiszer akarsz.


Pl Ausztriában itt 14€/ fő de brutálisan finom és korlátlanul ehetsz- azt amit szeretnél és magadnak szeded .


Akár nyers alapanyagokat is pakolhatsz a tányérra és a kért szósszal elkészítik neked a helyszínen! ( ami kb 10/15p adagonkent )

A büfé jellegű tálalás a képeken is látszódik.


An d. Leiten 15, 6134 Vomp

( Haikky Vomp )



2022. máj. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
all you can eat-nek hivjak, kinai jellegurol en nem tudok, de van par trofea ahol van grillezes
2022. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen van. Győrben a nagy Intersparban volt a Liu's Cooking Wok és Grill étterem. Azért csak volt, mert épp most költöznek új helyre és még keresik az új helyszínt. Nagyon szerettünk/szeretünk oda járni. Van büfé, és nyers alapanyagos kínálat is, amiből Te magadnak szedsz azt amit akarsz, annyit amennyit akarsz és megsütik neked rostlapon vagy wokban. Én mindig mangós szószt szoktam kérni rá, az annyira finooommm!!! :) Desszertes rész is van. Meg két féle leves szokott lenni.


[link]


[link]


[link]


Ugyan ilyen hely van Sopronban is. Ott még nem voltam. De képeken nézegettem. Chen's Cooking a hely neve.


[link]


[link]


[link]


Én most hirtelen így magamtól ezeket tudom, hogy vannak itthon.


Győri vagyok. Ezért én a győribe szoktam járni. De várom már, hogy újra megnyisson a Liu's. :)

2022. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. Szuper vagy!!!!!!!!! Ment a zöld kéz !!!! 🥰🥰🥰


Nem tudod mikor nyit ?

Ha túl későn akkor megyek Sopronba, és majd megírom milyen .

Mert csak ezért mentem volna el Ausztriába Salzburgig😆

2022. máj. 2. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Deák tér közelében is van Bp-n, Károly körút 16
2022. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Voltál már ott, milyen ? Nagyon eltérőek a vélemények
2022. jún. 19. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ott kb 2-3 éve. Annyira nem jó, mint au ausztriai helyek, de azért finom volt minden. De ezek szerint ingadozik a minősége.
2022. jún. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!