Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDrive-nál meg lehet csinálni...

McDrive-nál meg lehet csinálni a következőt?

Figyelt kérdés

A rendelő pultnál megállás nélkül áthaladok, majd utána megállok, míg a mögöttem jövő rendel.

Majd odaállok a fizető ablakhoz, kifizetem amit a mögöttem jövő autós rendelt majd atveszem az utolsó ablaknál.

Ezzel pedig megszívatom a mögöttem lévőt mert nekem adják ide a kajáját.

Ez megcsinálható a gyakorlatban?



2022. máj. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Megcsinálható, de mire jó ez az egész?
2022. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem
2022. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
hehehe mekkora szivatás
2022. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, ha odafigyel aki a pultban ül, nem nehéz kiszúrni ha egy idióta rendelés nélkül hajt el előttük. Ha gyanús neki, hogy nem te rendelted, nem nagy kunszt megkérdezni hogy mit rendeltél, és nem odaadni, ha nem tudod.

Ráadásul ha véletlen be is jön, szívatásnak irtó béna. Hisz te vagy az aki rajtavesztesz amikor a hülye fejeddel pénzt adsz ki valamiért amiről azt se tudod, micsoda. Lehet nem is szereted. A mögötted lévőnek meg maximum pár perc plusz várakozás az újrarendelés miatt.

2022. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendelet az amit az elötted lévő rendelt, kvázi ugyan azt éred el vele azon kívül,hogy valakinek időt veszel el az életéből (max 20 percet)
2022. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!