Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok a Burger King-hez,...

Tudnátok a Burger King-hez, McDonald's-hoz, KFC-hez, Pizza Hut-hoz, illetve Subway-hez hasonló (gyors)éttermet ajánlani Bp-en?

Figyelt kérdés
A kérdésben felsoroltak közül már egyik sem újdonság számomra, főleg az első 3 nem, mert azok ott is vannak már, ahol lakom (vidéken). Kíváncsi lennék arra, hogy ezeken kívül van e még ilyen vagy ezekhez hasonló (gyors)étterem Bp-en, ugyanis nemsokára felutazok oda, és egy olyan hasonlóban szeretnék majd ebédelni, amiben még nem voltam. Már persze ha egyáltalán van még ilyen ezeken kívül. :-) És igen, nagyon szeretem ezeket a fajta gyorséttermeket, de gondolom ez már mindenkinek lejött. :-) Ja és természetesen a kínai gyorséttermet is ismerem már, és az is van ahol lakom, ez lemaradt, de ez szerintem nyilvánvaló.

2022. máj. 15. 21:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Voltam a Bellozzo-ban azóta, ott a pizza nagyon ízlett, nagyon finom volt, az tényleg igazi, eredeti olasz vékony tésztás pizza volt. Ilyen finom igazi olasz pizzát szerintem még nem is nagyon ettem eddig életemben. Olyannyira jó volt a Bellozzo, hogy ott azóta már 2x is voltam.


Aztán voltam a Pizza Forte-ben is, az is finom volt, SOKKAL finomabb, mint ami a lakóhelyemen van pizzázó, pedig árban abszolút nincs különbség a kettő között, ráadásul a Forte-s sokkal laktatóbb is volt.


Legutóbb pedig a Pizza Kingben voltam, ott sem volt olyan rossz a pizza, de nekem az előző, a Pizza Forte jobban ízlett, viszont ennél az volt a jó, hogy volt Gyros-(hús)os pizza is, én azt ettem.


Megint kiemelem a kérdést, hátha még mindig vannak ezeken kívül jó éttermek. És most már nem csak a gyorséttermek jöhetnek, hanem minden olyan étterem, ami nagyon finom, de azért nem New York Café-árkategóriás (ahol 5000 Ft egy kávé). Olyan is érdekelne, ami különleges, speciális, vagy egyszerűen csak nagyon ajánljátok valamiért. A Szerájban még mindig nem voltam, de legközelebb lehet, hogy sorra kerül már az is.

2023. júl. 30. 14:52
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Wingz
2023. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#22: Ez Bp-en is van? Szerintem ez csak Szegeden van. Nekem CSAK bp-i étterem lenne jó.
2023. júl. 31. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!