Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A mekikben, burgerekben, stb....

A mekikben, burgerekben, stb. szigorúan érkezés szerint szolgálják ki a vendéget, vagy aki egyszerűbbet rendel, azt gyorsabban?

Figyelt kérdés

Pl. ha előttem vki rendel 8 tételt és én csak egy kávét, meg kell várnom, amíg őt kiszolgálják, vagy ha a kávém elkészül, megkapom "soron kívül".

Nagyon ritkán járok ilyen helyre, nincs tapasztalatom.



#gyorsétterem #kiszolgálási isoorend
2022. máj. 25. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha időben előtted rendeli, akkor nem kell várni.

Ha ugyanabban a sorban álltok és nincs másik szabad ember, aki felvegye a rendelésed, akkor meg kell várni. Kivéve, ha nem tud neki mindent azonnal összekészíteni. Akkor ő vár, a dolgozó meg felveszi a következő rendelést.

De legtöbb helyen már érintő képernyőn rendelsz, nem kell sorban állni.

2022. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendelések egy sorba kerülnek be és alapvetően sorban is készítik, de előfordul, hogy valami amit rendeltél épp frissen készül és várni kell rá, vagy valaki utánad csak egy fagyit, kávét kért, akkor megesik, hogy hamarabb kiadnak időben utánad leadott rendelést.
2022. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg jó ez a rendszer.

Ha van minden amit az előtted levő kért, akkor hamar össze dobják neki, fizet és te jössz. Ha nincs, akkor ő addig félre áll és jössz te.

Valamint ha rendeled érintőképernyős culán, akkor csak leülsz és amint kész van majd hozzák.

2022. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3Én csak kávézni szoktam ott, nekem ez a logikus.
2022. máj. 25. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!