Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Maradtak még svédasztalos,...

Maradtak még svédasztalos, büféasztalos, all you can eat éttermek Budapesten a Trófeákon kívül?

Figyelt kérdés
Gustland bezárt. Új Házi étterem tálcás-menüs lett. Royal Campus nevű hely már csak hétvégén van nyitva. Budai Gourmet van még, de ott még nem voltam, többet nem ismerek. Maradt még valami?
2022. máj. 25. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem erre nincs kereslet már, valamikor még a 2000 években extrának számitott hogy leed a kínálatot és alug fizess ezért de ma már ennek nincs divatja. Akkoriban az éttermezés is luxusnak számitott igy a fix összeg plusz korlátlan fogyazstás igazán megnyerő páros volt.

Mostanában inkább a klasszikus éttermek a nyerők. Én sw mennék ilyen helyre ahol degeszre eheted magad.

2022. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Ape Regina


Olasz étterem

2022. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!