Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étteremben lehet úgy asztalt...

Étteremben lehet úgy asztalt foglalni,hogy külön díszítést kérek a mi asztalunkra?

Figyelt kérdés
Párommal most lesz az évfordulónk és arra gondoltam meglepem egy romantikus vacsorával és más színű abroszt,gertyát kérek csak a mi asztalunkra. Nem fognak hülyének nézni? :D

2022. jún. 2. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt az adott étteremtől kell megkérdezned, nyilván lesz az a hely, ami örömmel teljesít ilyen kérést, máshol meg hülyének fognak nézni miatta. Látatlanba nem lehet megmondani.
2022. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Olyan étteremben ahol szoktak lenni Valentin napi speciális italok, menük, etc., ott el tudom képzelni hogy fel vannak erre készülve és van mondjuk olyan asztal dekor, amit elképzeltél.


De egy olyan étteremben ahol alapból nincs ilyen, nehezen tartom az élettel összeegyeztethetőnek, hogy kiküldjék az egyik pincér fiút az IKEA-ba venni egy terítőt meg két kandellábert.

2022. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének nem fognak nézni, de valszeg ingyen nem csinálnak semmi extrát.
2022. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Veszel neked megfelelő dekorációt (abroszt, gyertyát, virágot, stb),

elviszed az étterembe és megkéred, hogy azzal terítsenek!

2022. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Majd a többi vendég meg jól reklamál, hogy nekik miért nem olyan van! :-) Na szóval én nem szeretném, ha mindenki minket bámulna a szeme sarkából, hogy kik/mik vagyunk, hogy mi ilyen VIP kiszolgálást kapunk.
2022. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen, igen.
2022. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!