Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Foodpanda oldalán rendelésné...

A Foodpanda oldalán rendelésnél megadható borravalót mindig megkapják a futárok?

Figyelt kérdés

Ez nagyon érdekelne, ugyanis mindig adok borravalót, mert tudom, hogy nem keresik szénné magukat, viszont sosincs nálam KP, mert nem szeretem.

Mindent kártyával, hitelkártyával fizetek, csak akkor készpénzezek, ha abszolút nincs más fizetési lehetőség (többnyire szakiknak, akik kijönnek házhoz pl. vagy zöldségesnél).

Szóval Foodpanda futárok, megkapjátok azt az összeget?


2022. jún. 20. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
nem
2022. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindig
2022. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne kapnák meg? Vagy mi az az eset, mikor nem kapják meg?
2022. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem kapják meg ÉS legközelebb beleköpnek a kajádba, mert nem adtál aprót.
2022. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
többnyire nem kapják meg..
2022. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
1-es, 2-es, 5-ös válaszoló, valamelyikőtök hajlandó lenne azt is leírni, hogy mire alapozza ezt az állítását?
2022. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
26%

Dolgoztam pizzeriaban, nem kapjak meg. Kezeltem a Foodpandat, semmi mas nincs ott a rendelesen, a cimen , a neven es az osszegen kivul.

Azt amit te feleslegesen utalgatsz a futaroknak, a tulaj szamlajara megy. Semmi fele Foodpandas borravalorol nem volt elszamolas. Nen is tudtam hogy ott is szoktak a vasarlok utalni borravalot. Hagyjatok abba :D

2022. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
40%
3. A Foodpandan semmi jelzes nincs arra, hogy a vasarlo borravalot adott. Hogy kapnak meg? Ne utalgassatok feleslegesen, mert en tudom biztosra hogy azt a penzt nem ok kapjak meg.
2022. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
#7 Tehát úgy írsz, hogy a témában nincsen érdemi tapasztalatod! Ugyanis csak a foodpandás futároknak lehet beállítani borravalót is a kártyás fizetésnél, az étterem, pizzéria saját futárainak nem lehet így adni, velük marad a hagyományos megoldás.
2022. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
20%
Pultos voltam a rendelesek 95%a Foodpandan jott, a fonok minden este elottem fizette ki a futarokat. Napi beruk volt +45Ft/km. Ha en nem tudok futaroknak kifizetett borravalorol, szerintetek oda adjak nekik?
2022. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!