Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vendéglátósok, havonta mennyi...

Vendéglátósok, havonta mennyi pénz jön be nektek borravalóból?

Figyelt kérdés
Emellé mennyi nettó a fizetésetek?
2022. júl. 21. 23:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
12 itt annyi rendelés van, hogy a foodpandán kb minden étterem zárva van, mert nem tudnak többet felvenni :D. Végül tudtam rendelni egy hamburgert, 90 percet vártam rá xD
2022. júl. 23. 15:52
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs foodpanda, saját futárként dolgozom egy pizzériának, nem foodpandás vagyok.
2022. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem értem. Sajnos az én városomban a foodpanda meg ezek a vackok már letarolták a piacot. Régen minden jó kis hamburgeresnek volt saját futárja, de mostmár csak ezen keresztül lehet rendelni :/
2022. júl. 23. 15:59
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Felén sok a kis falu, község is. Szóval adott a város és a környezetében mondjuk 7-8 kisebb település. Amik ilyen 5-15 km távok. Oda problémásan tekerne ki a foodpandás :D


Amúgy unalmamba olvasgatok gyk-n amikor épp nincs semmi címem.

2022. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátós lehet felszolgáló, pultos, szakács és még sorolhatnám .. van ahol a szakács is kap jattot de van ahol csak a pincér, helye válogatja.. és igen attól függ milyen helyen, mert az egész országban más és más összegek vannak (csak egy példa Pest-Szabolcs.. nem ugyan az a két hely) de egy adott városon belül is vannak jól menő és kevésbé jól menő helyek (van ahol hétvégén sincs tele a hely és előfordul olyan is ahol hétköznap is fullházzal üzemelnek)


De ki lehet javítani, ha tévedek (csak tapasztalat alapján írtam ezeket)..

#3

2022. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15 és ez kit érdekel? Én annyira vagyok kíváncsi, hogy ha van itt vendéglátós, akkor írja meg, hogy neki átlagosan mennyi a havi borravalója.
2022. júl. 26. 16:18
 17/17 anonim ***** válasza:
Szabolcsnak se mindegy melyik része, vannak városkák ahol a kisebbség aránya igen magas, és nem a legjobb modorukról ismertek, konkrétan a városomban több kajás is húzott egy határt hogy meddig, és már hová nem szállítanak ki kisvároson belül is. az is meglep hogy a környező falukban is több száz forintos felárakért van kereslet, de aki így tesz, gondolom nem egy gyrostálat rendel pl. hanem nagyobb tételben
2022. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!