Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekiben mennyiért lehet csak...

Mekiben mennyiért lehet csak a kis tálkás szószókat venni?

Figyelt kérdés

Nagyon ráfüggtem a mekis BBQ szószra és azt enném a Burger King-es nuggets-hez :D

Vagy valahol máshol az Isten háta mögött egy titkos helyen lehet kapni nagy kiszerelésben a mekis szószókból?



2022. aug. 27. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Csak a mekinek gyártjuk ezt a receptet, máshol ugyanilyet nem fogsz kapni. 3,5kg-s zsákos bbq szószt gyártunk még, de az természetesen más recept
2022. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
200 Ft a szósz, úgyhogy hosszú távon nem éri meg sajna. :) Pedig a currys is finom nagyon.
2022. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Currys kifutó, nem lesz több gyártás mostanában
2022. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
3, És ennek mi köze a kérdéshez? Nagyon büszkék vagyunk rád, hogy ekkora karriert futottál be, hogy a mekis szószgyárban nyomod, és ennyire jólértesült vagy. 🍪
2022. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Mert annak mi köze volt, hogy te szereted a nyamvadt curry szószt? :) semmit. Én legalább megelőztem egy felesleges kérdést, amit kiírtál volna, hogy hova lett a curry szósz, miért nem kapni?


Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne is szólj hozzá. Én megmondtam konkrétan a választ, hogy nem fog kapni ilyet sehol a büdös életbe. Mekis terméket csak a mekinek gyártunk és szállítunk, más fajta bbq szószt kaphat, majd megnézi az hogy ízlik neki.

2022. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés az volt, hogy mennyiért kapni magában a szószt. :) Én erre válaszoltam.
2022. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Erre nem az a válasz, hogy mennyire finom a currys szósz. Mellesleg véletlenül se olvasd tovább a kérdést
2022. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ennyi elég is lesz. Akármikor kiírok egy ártatlan kérdést, a nagyjának ez lesz a vége. Köszönöm a segítő válaszokat! Reménykedtem, hogy máshol is kapható, de akkor marad a 200 Ft egy szószért.
2022. aug. 27. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
uh én ha az Univerben dolgozhatnék, (ha nem tudnátok ők gyárták a szószokat a Mekinek) literszámra csempészném ki a a bigmac szószt, mert hiába van már ezer nyilvános recept, egy sem ugyanolyan mint az "eredeti" :D
2022. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Na ne mond :) a bizmac van ugyanolyan recept, csak úgy mondom. Nem hasonló, ugyanaz
2022. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!