Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kedves Budapesti lakosok,...

Kedves Budapesti lakosok, melyek a legfinomabb, igazán olyan éttermek, kajálós helyek, büfék amiket érdemes meglátogatni, amiket ti legjobban kedveltek?

Figyelt kérdés

Igazából bármiféle fajta konyha jöhet, továbbá nagy népszerűségnek örvendő de olyan is ami egy kis büfé csak éppen az adott vevőkör ismeri vagy csak kiesik úgymond a dzsungelből, ugyanez vonatkozik az árra nem muszáj a legnagyobb presztízzsel rendelkező, persze arra is kíváncsi vagyok, hanem az igazi kincses-dobozok. Gyrosostól egészen a francia konyháig. Egy hely ahol igazán jót eszik az ember.

Budapesten töltök pár napot hetet, és szeretnék valami igazán jó helyeket meglátogatni nem csak amit a google maps kidob :D

Köszi a segítséget!



2022. szept. 6. 08:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ne érts félre, értem én. Akkor úgy kérdezem, hogy a fennmaradt helyek közül, melyek a legkevésbé szarabbak, ahol még utoljára tudnék enni egy jót, mielőtt végleg visszatérek az azt eszünk ami épp van-ra, köszi előre is!
2022. szept. 6. 08:58
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Trattoria Serafina. Eszméletlenül finom olasz ételek a XI. kerületben, Bikás parkban (4-es metro megálló). Mindehhez normális árak, a pizza most pl. akciós, 3e alatt van.
2022. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Flórián téri aluljáróban a krumplis lángosos. Híresen a legjobb

Illetve újpest szélén Kami kisevndeglője

Rakospalotán a Pleh csárda

Ráday utcában a Palacsinta Palota

A Krisztina körútnál a Deryné étterem pékséges bódéja (kb 10re minden kifogy, korán kell menni)

Ruszwurn cukrászda krémese (budai vár)

Vaj vagy Freyja (rakoczi ter vagy szovetseg ztca) - fancy croissant

Pékségből pipacs, norma, panificio il badilico, artizán. 3dikban a kovászos pizza, artizán szonszédjában fagel by artizán zabkásázó

2022. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szent gellert térnél van egy kürtős kalácsos, legeslegjonn, de ott érdemes a Munch appon keresztül, úgy olcsóbb, cserébe meglepi mit kapsz

Ha ázsiai kaja akkor buddha

Ha magyar akkor Stand25 bisztró (de nem olyan jó mint amennyire drága)

Ha olasz akkor okay italia az oktogonnál, bármelyik tészta, pizzát nem kóstoltam

Ha gyros akkor ujpest varoskapunal van egy hely ami gorog alapanyagokat használ

Ha cukrászda akkor daubner vagy Picur (ez is kiesik, pesterzsébet fele)


Egy gasztroőrült ;)

2022. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Törökméz! Reggelizni a legjobb
2022. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Erről a Flórián téri lángosozóról még vidékiként is legendákat hallottam, feltétlenül ki kell próbálnom, köszi mindkettő választ!
2022. szept. 6. 09:22
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, google értékeléseket is olvashatnék persze, de nekem ez így csak valamivel valódibb. Még egy igazán jó helyen is lehet egyszer rossz élménye az embernek, de nem azt jelenti, hogy szar is. Szóval ez nekem nagy segítség, köszi mindenki!
2022. szept. 6. 09:27
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

"Rakospalotán a Pleh csárda"


Inkább hírhedt, mint híres.

2022. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi az árkeret??


Nem mindegy...


Csatlakozom a 9-hez, az a Pléhcsárda jól marketingeli magát, de semmi jó nincs benne....

2022. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Padron tapas bár, HOránszky utca
2022. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!