Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik Győr legjobb pizzája?

Melyik Győr legjobb pizzája?

Figyelt kérdés

Pizzapontot ajnározzák sokan, szerintem átlag alatti... a feltétek átlagosak, mennyiségük talán éppen elegendő, a tészta borzalmas.

Donpepénél a minőség az évek alatt csak süllyed... de legalább a gomba nem konzerv. Átlag alatti.

Tóparti... az hogy nem vicc.. fél kiló sajtot rádobnak attól nem lesz jó egy pizza... konzervgomba, nem pizzatészta... átlag alatti.

Bagoly... egy dolog miatt volt jó régen... éjjel 2ig kiszállítottak, akkor egyedüliként. Amugy kritikátlan... az erős alap azt jelenti hogy erőspistával kenik a pizzát.... száraz, kemény tészta. Pusztulat.

Vapiano.... kb ez az átlag...

Pizzaforte... szerintem Győrben ez a legjobb. Finom a tészta, sosincs megégve vagy alulsütve. Elegendő feltét. De a gomba az biza konzerv.


A többi helyhez nem volt még szerencsém.

Szerintetek melyik a legjobb pizza Győrben?



2022. szept. 11. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régóta nem rendelek sehonnan semmit Győrben. Viszont!

Győrben nem rég fedeztem fel a Rosso nevű olasz éttermet és nekik nagyon jó volt a Pizzájuk, esetleg nézd meg kiszállítanak-e, ha szeretsz így új dolgokat kipróbálni.


Pesten ettem kár Pizzaforte-t és az tényleg elég jó volt.


A DonPepe meg kb. a 2000-es évek elején volt menő, akkor ők voltak az első ilyen pizzalánc, de szerintem is sokat romlott a minőség.



Amit kipróbálhatnál még, az Pizza Hut, szerintem finom, de inkább Római/Amerikai típusú vastagtésztás pizzát csinálnak.

2022. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolce Vita, igazi vékony olasz pizzatésztából, a legjobb alapanyagokkal dolgoznak. Nem tudom most van-e kiszállítás, régebben volt nekik.
2022. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint még nem jártam ott, de a D'Alíz pizzériát nagyon dicsőíti több ismerősöm.
2022. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pizza Padre,nekem bejön.
2022. szept. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolce vita, Pizza Koho
2022. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kipróbálom az ajánlott helyeket! :)
2022. szept. 12. 11:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Győri vagyok és imádom a pizzát. Szerintem Győrben nincsenek jó pizzák. Sem nápolyi, sem római típusú pizzát nem képesek jól elkészíteni. Pizza rossot nem próbáltam még egyedül.
2022. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Don Pepe és a Pizza Hut.
2022. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!