Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyibe kerül egy sajtburger?

Mennyibe kerül egy sajtburger?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy sajtburger a Mekiben, valamint a KFC-ben? Illetve a Mekiben a csomagolási díj elvitel esetén minden egyes darabra felszámításra kerül?

Köszi



2022. szept. 21. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mekiben a sajtburger 480-520 körül mozog, és 80 ft körül van az elvitel. (Egyben az egész rendelésre, nem külön)
2022. szept. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy letöltesz egy food panda vagy wolt appot és meglátod :) Mármint nem flegma akartam lenni, de kb így van, manapság változnak az árak stb :) Elviteli díj nem

Sok, 100ft felett nincs . Ha meg csak a sajtburger ára érdekel, tudod ezeken csekkolni:) első nem érdemelte a lepontozast :) Aki meg jobban tudja, írjon a kérdésedre , ne le pontozzon :)))

2022. szept. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, szerintem a foodpandán és a wolton más árak vannak, mint alapból (650 Ft egy darab ezeken az oldalakon).
2022. szept. 22. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Naponta egyre drágább, kb már a holnap sem tudja a lépést tartani, annyiszor emelik az árát mostanában.
2022. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül voltam, 650 Ft volt darabja.
2022. szept. 25. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Minálunk itt Győrben a Foodpandán nézve egy sajtburger a Mekiben 520 Ft. Az étteremben 500 Ft. Kérd úgy, hogy ott eszed meg, aztán meg egy asztalnál csomagold el a táskádba vagy vigyél magaddal valamit amibe bele teszed és kész is, nem kell a csomagolásért fizetni. Egy rendelés egy csomagolási díj, ha elvitelre kéred.
2022. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyiregyhazan a belvarosban 590 Forint
2022. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!