Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten a Trófeán kivül...

Budapesten a Trófeán kivül milyen éttermek vannak korlátlan étel-ital fogyasztással?

Figyelt kérdés
Egy 20 fős társaságot hivnék meg 50. szülinapomra.

2022. okt. 3. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

pl:

[link]

2022. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Olyanok, ahol mindenféle ballasztanyaggal felpumpált ételekből ehetsz korlátlanul, de véletlenül se minőségi cuccokból. Ismerem a fajtájukat. Tisztelet a kivételnek. Nem a rántott színhús sertésbordából meg a babgulyásból ehetsz korlátlanul, megnyugodhat mindenki. Ilyen zsíros mócsingos nyesedékes pörkölt sok helyen, meg olcsó zöldségeket rántanak ki, beltartalum nulla levesek, stb. Felfúj oszt egy óra múlva éhes vagy.
2022. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Buda Gourmet Óbudán
2022. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a rántott színhús sertésbordából meg a babgulyásból ehetsz korlátlanul, megnyugodhat mindenki."

Öhm...de. Ha nem jártál még ilyen helyeken, pl. a Trófeában, akkor minek írsz butaságot?

2022. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Veranda Grill a Vendel utcában.

De az inkább ebédelős mint vacsorázós - nem az a szülinapozós hely.

2022. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha elfogadsz egy tanácsot, bár nem all you can eat: Don Roberto olasz étterem a Róbert Károly körúton.

Én direkt itt tartottam a szülinapom, ez az egyik kedvenc éttermem - fel se merült más.

Van egy kisebb hátsó helység elszeparálva - ilyen kisebb partikra kb 20 főig tökéletes. Lefoglaltam az időpontot előre, mire odaértünk minden elő volt készítve, asztalok összetolva.

A kaja tényleg szuper, minden van nem csak pizza/tészta. A pincérek nagyon kedvesek, figyelmesek, jó humorral bírtak kezelni még egy olyan hangosabb társaságot is mint a mienk volt.

Ráadásul ünnepeltként a ház vendége voltam egy pálinkára.


Szóval jó szívvel ajánlom.

2022. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
A kérdezőt már nem érdekli a dolog, úgy tűnik...
2022. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!