Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Salgótarjánban KFC nyílik, ti...

Salgótarjánban KFC nyílik, ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülök ennek, mert szeretem a KFC ételeit, a közelben nincs és nem is volt ilyen étterem, de sajnos mindennek nagyon felment az ára. Vajon mekkora igény lesz rá? Csak McDonald’s volt ezidáig jelen a városban, 5 alkalommal emelte meg az árakat másfél év alatt. Kész vicc az egész! Szóval ilyen árak mellett szerintetek mekkora igény lesz a KFC-re? Mekkora forgalma lesz? Titeket érdekelni fog egyáltalán?

2022. dec. 5. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
St fejlődik😀
2022. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az nagyon nagy fejlődés, hogy nyílik egy KFC (ami mindehol jelen van már nagyon sok éve) és hoztak egy óriáskereket a főtérre.😅
2022. dec. 5. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jelen van mindenhol... Hozzám legközelebb 68km-re 😒

Tarjánba olyan 2 havonta 1x megyek, ha valóban lesz reméljük igényesebb lesz, mint a McD, ott nem igazán sikerült eddig olyat venni, amit nem lehetett megkérdőjelezni :S

2022. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
St győzni fog!
2022. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Lesz hol elverni a pulyák után kapott csp-t.
2022. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó végülis, lesz egy pár embernek munkája. De biztos lesz rá kereslet is. Lásd a mekit! Én nem vagyok oda egyikért sem.
2022. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én örülök neki. Igaz nem fogom gyakran látogatni mint ahogy a helyi McDonald's éttermet sem, de szerintem sokan fognak idejárni szlovákiából, illetve a környező megyék néhány településeiről is. Abban reménykedem hogy a turizmus is növekszik majd valamennyire...
2022. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kint lesz, nem?
2022. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!