Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy működik a Subway? Teljese...

Hogy működik a Subway? Teljesen te rakathatod magadnak össze a szendvicset? Mennyi mindent lehet bele kérni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Van egy csomó alap szendvics a menüjükön, választhatod azokat is, vagy természetesen kérheted egyénileg is. Limit az szokott lenni, legalábbis ahová én jártam, ott volt. Zöldségből pl három félét lehetett bele kérni alapból, vagy felárért persze többet is.
2022. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudom ki eszik ott… de őszintén. Iszonyú drága szendvicsező.
2022. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

1: Kiválasztod a kenyeret


Sima,

sajtos-oregános,

sokmagvas,

gluténmentes,

mézes-zab barna kenyér,

sima barna kenyér


2. Pirítva kéred vagy nem


3. Mit kérsz bele


Paradicsom

Saláta

Uborka

Csemegeuborka

Jalapeno paprika

Hagyma

pirított hagyma


Sajt : Cheddar vagy Amerikai


Szósok itt is van ketchuptól a BBQ-n át az olivaolaj mézesmustáros fokhogymás…


Extra feltét: kukorica, sajt, tojás, bacon, olivabogyó…


Aztán kérhetsz desszertet meg itókát ….


(Ezrkből is van jópár, bár szerintem még a feltéteket se soroltam mind fel

2022. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A UK- ben korlatlanul azt rakatsz bele es abba, amit csak akarsz.
2022. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepődtem a válaszokon, és csatlakoznék az utolsóhoz. Angliában azt és annyit kérsz bele amit akarsz. Nincs felár meg ilyen hülyeségek.
2023. jan. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mivel franchise, ezért a fő irányvonaltól eltérhetnek a hazai étkezdék. ezért van ez a feláras bohóckodás.
2023. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Angliában jól csinálják. Egy adott pékáruba úgysem tudsz tonna számra belepakolni. A vásárló ezért, hogy annyit kap "amennyit csak akar" megfizeti az árát.
2023. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 az angolok nem a komenizmusban, a hiánygazdaságban nevelkedtek, náluk nincs ez a még többet, még vastagabban, mert ki tudja mi lesz holnap hozzáállás, csak nálunk, balkáni mentalitástól fertőzött helyeken.
2023. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A feláras "bohóckodás" azért van, mert, ha ingyen lenne mint az angoloknál (és bárhol a világon) akkor a magyarok kérnék az elérhető legkisebb kenyeret, fél kiló sonkával, fél kiló szalámival, fél kiló csirkével, és három kiló sajttal.

Hát ezért a felár.

2023. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!