Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Foodpandán hogyan adok online...

Foodpandán hogyan adok online borravalót?

Figyelt kérdés
Webes felületen is lehet vagy csak az appon? Minden étteremnél lehet? Vagy már nem is létezik ez a funkció? Én eddig appról rendeltem össz-vissz kétszer, kártyával fizettem minden alkalommal és nem jöttem rá mikor és hol tudnám beállítani a borravalót.

2022. dec. 31. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Olyan éttermeknél tudsz, ahol a panda a kiszállító, fizetés előtt megjelenik egy plusz sor az összesítésnél, hogy bökj rá, mennyi borravalót szeretnél. Appon és weben is megy.

Ha olyan étteremből rendelsz, akik csak a panda felületét használják, de saját futárt küldenek (ezeknél jellemzően pl. nem látod térképen, hol a futár, és csak kb. szállítási idő van, nem pontos), akkor nincs lehetőség borravalót adni online.


Tehát röviden: a pandás futároknak tudsz adni csak.

2022. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Miért "kell" előre adni a borravalót? És ha ennek ellenére is soká hozzák ki amit rendeltem? Minek strapálja magát a futár, ha a jatt már biztos?
2022. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Köszi, akkor ezért nem láttam sehol az opciót.

2: Senki nem mondta hogy kell, de szerettem volna. Egy kisváros szélén lakom, ha már ide is kihozzák nekem ezt a két tál ételt akkor gondoltam pár száz forinttal méltányolom főleg itt az ünnepek körül. Szerintem nem csak a futáron múlik milyen gyorsan jön a kajám. Ha meg ez lenne a motiváció azt is mondhatnánk minek strapálja magát ha látja már kártyával fizették és nem kapott semmit.

2022. dec. 31. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első tökéletesen leírta.

Viszont nekem az egyik futár úgy mondta, hogy a borravalót ők előre nem lássák. Csak azután mutassa nekik az app, miután átadták a rendelést.

2023. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!