Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Foodpandások, Woltosok van...

Foodpandások, Woltosok van visszaesés a forgalomban a válság hatására?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Nincs, sőt, minimálisan megy fölfelé a forgalom szépen lassan.

A magasabb árak miatt viszont a bevétel a sokszorosa a korábbinak.

"Válság."

2023. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kisvárosban futárkodom. 2020ban kezdtem, amikor a koronavírus miatt mindenki otthon volt, minden le, és be volt zárva, ekkor kezdett fellendülni ez a piac, egyre többen rendeltek házhoz ételt.

Sokan azt mondták, hogy oké, jelenleg sok a rendelés, jól lehet vele keresni, de ahogy vége lesz a vírusnak senki nem fog rendelni házhoz, hanem majd mindenki megveszi személyesen az étteremben...

Hát ahhoz képest mikor kezdtem 8 netpincéres futár volt a városban, most 25en vagyunk, Akkor átlagba 2.5 címet vittem ki egy óra alatt, mert sokszor volt hogy nem volt rendelés. Jelenleg közel 4et/óra.

Persze az is közrejátszik, hogy egyre többen ismerik meg ezt a szolgáltatást.

De egyáltalán nem érezhető hogy válság van, hanem pont hogy hónapról hónapra egyre több a rendelés.

Valószínűleg ez annak is köszönhető, hogy egy osztrák határ melletti városról van szó, ahól legalább a lakók fele kint dolgozik Ausztriában, így elég sok pénzes ember van, akik válság ide vagy oda, megengedheti magának, hogy gyakran rendeljen.

2023. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!