Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Komachi Bisztró vagy Ramenka?

Komachi Bisztró vagy Ramenka?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 21:50
 1/2 anonim válasza:
100%
Az elsőt nem ismerem, a második viszont semmiképp.
2023. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Mindkettőt szeretem, de inkább Komachi.

Ramenkától szoktam rendelni kis leves + gyoza menüt, jó áron van, és nekem elég laktató. De azért kedvencnek nem mondanám, kb ugyanannyira ajánlanám mint a Hanamit.

Komachiba inkább személyesen szoktam menni, mert az ismerőseim körében is elég népszerű, jeles alkalmakkor is mentünk oda. Szóval elég ismert helynek mondanám. Nagyon jó minőség, ízvilág, nekem kedvencem a kis miso ramen + curry kombó, simán jól lakom vele - annyi, hogy enyhén csípős a curry, és én alapvetően nem bírom jól a csípőset, de ezt szeretem. Ez ilyen "muszáj kipróbálni" hely, mindenképp ide mennék a helyedben.

Esetleg ha még ajánlhatok olyan ázsiait, ami nem drága és szinte biztos vagyok benne hogy bármi ízleni fog, akkor Flour Style Wok Bar. Ez is nagyon népszerű hely, egyetem alatt rengetegszer jártam oda mert van diákkedvezmény, de azóta is gyakran rendelek. Csirkés ramen kötelező, de a tojásos csirkés üvegtésztájuk is jó, a tavaszi tekercs is nagyon finom csak picike adag.

2023. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!