Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Woltról vagy Foodpandáról...

Woltról vagy Foodpandáról jobb rendelni? Melyik ér ki gyorsabban?

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsaságban kb ugyanaz! De a woltnál nekem nagyon nem szimpi az, hogy többször is jártam úgy, hogy az étterem, bolt nem szállított ki egy adott terméket amit már előre kifizettem. Az ügyfélszolgálat pedig lerázott annyival, hogy a bank hibásan mutatja az egyenlegem, mert ők valójában le sem vonták a hiányzó termék árát, na hát nekem ez minden sebből vérzik!

Ha a foodpandán történt hasonló eset, ott vagy kupont kaptam, vagy pár napon belül tényleg visszautalták a pénzem.

2023. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes, nekem pont ellentétes a tapasztalatom, mint #1-nek. A Wolt ügyfélszolgálata eddig mindig segítőkész volt velem (az 1-2 probléma esetén, ami előfordult náluk). A Foodpandánál meg eleve sokkal több volt a hiba (lemondott rendelések, meg nem érkező, de kifizetett rendelés stb.), és még rendes ügyfélszolgálatuk sincs, alig lehet elérni őket, és akkor sem segítenek. Több, mint 10 probléma után egyszer hozzám vágtak egy 1500Ft-os kupont... Ráadásul a megadott kiszállítási idők össze-vissza változnak, gyakorlatilag kamuznak róla. A Wolt sokkal korrektebb, ha hosszabb a kiszállítás, azt is rendesen kiírja, a Foodpanda meg inkább írja 50 percen keresztül, hogy 25-30 perc...
2023. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Wolt nekem csalódás, rengetegszer van az, hogy pl Auchanból rendelek és nincs készleten egy csomó minden, persze a kosárba engedi rakni és utólag írná, én úgy szoktam hogy újratöltöm a rendelést és akkor kiüríti.

Egyedül ami pozitívum az a Wolt+.

Foodpanda sokkal letisztultabb rendszer, van hűségprogramjuk is a kihívások által ami nem olyan rossz. Foodpanda Market is nagyon jó kisebb bevásárlásokra még késő este is vannak kb 20 perc alatt és ott ha valami nincs akkor nem hagyják fenn mint a Wolton. Az ügyfélszolgálat is nagyon korrekt. Volt, hogy lemaradt 2 tétel és adtak egy 3x értékű kupont és a cuccokat is kihozta futár. Ha esetleg lesz Foodpanda+ akkor én teljesen átpártolok.

2023. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!