Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miskolcon van olyan hely ahol...

Miskolcon van olyan hely ahol nagy adag ételt szállítanak ki normál áron és ehető is?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem tudunk rendelni mert mikor utána nézek az étteremnek a rengeteg rossz vélemény egyszerűen elveszi a kedvünket így a vége mindig az hogy jó akkor főzzünk vmit.

Szinte mindennap főzünk de néha jól esne valami amit nem én készítek legyen az bármi.

Sokszor maradt a meki és társai burger king meg pizzahut mert ott mindig ugyan az a minőség és az adag tudom hogy mire számíthatok. De már elég drága lett és így ezek az említett helyek helyett szeretnénk valami jobbat ahonnan nem kell félni hogy mit hoznak ki és nem egy fél nap a rendelési idő...



2023. márc. 7. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos jelenleg nincs olyan, hogy nagy adag olcsón. (Az ehetőről nem tudok mit mondani, mert az ízlés kérdése)

Én néha, havi 2-3 nap az Interfoodtól rendelek, de család esetén biztos, hogy nem érné meg, pedig középárasak és a minőséggel sem szokott gond lenni.

2023. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát, a felsorolásodban szereplők közül melyiket engeded el? Ezek együtt nem fognak menni. Bár attól függ mi a normál ár neked. Olyan 3-4 ezerért/fogás már vannak nagy adagok amik finomak is.
2023. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Kinek mit jelent az ehető minőség...

A menük alapvetően úgy vannak össze rakva, hogy abban vannak takarékosabb napok, amikor alacsinyabb költségű alapanyagokból készült ételeket kínálnak (pl nincs benne hús), és vannak a 'minőségibb" ételek.

Az idézőjel sem véletlen, mert kinek, mit jelent a minőség, van aki egy levest stívesebben megeszik, mint egy húsos ételt.

Alkalmi rendeléseknél a menüből el lehet dönteni, hogy az szimpatikus-e.

Az, hogy milyen minőségben van elkészítve, sajnos csak mrgtapasztalás után tudud meg igazán.

Még a vélemények sem mérvadóak sokszor, ha nem csak negatív vélemények vannak, akár még jó is kehet.

Viszont egy több fős család esetében, ha igény is van a jó minőségre, és még az árak is számítanak, sajnos nem a menü rendelés lesz a legjobb.

2023. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

3 a magyar igazság, negyedik a ráadás! :D


Az olcsón, sokat, jó minőségben trióhoz, amilyen még a világ nem látott együtt, nem csak ételek tekintetében se semmiféle más terméknél se, még így a végére azért hozzá csapod azt is, hogy gyorsan! XD)))

Hát, szerintem tényleg főzzetek magatoknak, mert ilyen elvárások mellett garantált lesz a csalódás.

2023. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
70%
Szerintem főzzünk magunknak. Az a biztos.
2023. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet félre ment de nem napi menüre gondolok hanem főételre 2 személyre ami vacsorára jó pl lassange. De ez csak példa.

Vagy egy normális pizza vagy hamburger.

Normális minőség:

Nincs oda égve, nem száraz, nincs benne bogár vagy hajszál vagy bármi oda nem illő, ha pizzát rendelek ne menjen tőle a hasam hajnalba vagy ne nyúljon a tészta vagy ne legyen jéghideg. Hamburger esetén ne legyen száraz a buci, a hús ne csak a felében legyen ne legyen tele téve szósszal meg ne legyen az hogy 2000ft de a tenyerembe elfér.

Ha pl rántott húst rendelek akkor ne legyen átlátszóra ütve ne csak panirt hozzanak ki abból is gyerek adagot 6 szem krumplival. Vagy ha gyrost akkor ne mirelit krumplival legyen meg fagyasztott gyros hússal romlott szósszal leontve... Annyiszor megtörtént már ez hogy nem is akarom már tovább írni...

Megaburgerbol rendeltünk anno mindig de ehetetlen és drága.

Utána rendeltünk a pizza mobilból akár mikor vettünk onnan hajnalba egymás ellen mentünk a wc.re utána rá szoktunk az íz-re de egyre vékonyabb a tészta és egyre olajosabb a pizza mintha papírt ennénk pedig imádtuk.

Utána rendeltünk egy olaszos nevű helyről mindig de már nem emlékszem a nevére erre megszüntek 🤣 pedig tökéletes volt minden onnan.

Severből is rendszeresen rendeltünk persze az is megszűnt pedig jó volt ...

Pizzavasnak a gyrosa verhetetlen volt aztán egyre kevesebbet hoztak ki az ár meg nyilván több lett de nem sokkal de inkább emeltek volna rá többet de többet kapok...

Egyszerűen függővé tett minket a bitang Joe annyira imádtuk 2 naponta rendeltünk remek árak kifogástalan volt erre beújítottak és nagyon nagyon a minőség rovására ment lehagyják a rendelésből a dolgokat de felszámolják száraz a szósz borzalmas a krumpli száraz ehetetlen oda égett szenes nekik 2× is esélyt adtunk másodszorra a hús is szenes volt és 16dkg-t igérnek a közepesbe annyira kicsi volt a hús hogy már csak nevettünk a kínunkon kb a felébe volt hús szerintem annyira szét sült kukába ment nem lehetett még enni ezt lefotoztuk elküldtük nekik de semmi reakció nem volt azóta sem inkább hagytuk.

Imádtuk a New Orleans rántott husozot persze megszűnt az is 😭.



Így ha a fent leírtak ellentétét tudod ajánlani azt megköszönnénk vagy csak hogy honnan rendelsz mi a véleményed az adott helyről.

2023. márc. 7. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

A Bitangból lehet most rendelni? Foodpandán jó ideje nincsenek.

A Sever teljesen megszűnt vagy csak a házhoz szállítás?


Akiktől én szoktam Foodpandán: La Cantina (mexikói), Süt a nap (vegán), Bárka (ázsiai), Lokalista, Good Roots (egészséges). Ezekkel mindig elégedett voltam eddig.

2023. márc. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!