Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogyan készül a menzás chilis...

Hogyan készül a menzás chilis bab?

Figyelt kérdés
Alap port használnak menzán a chilis bab elkészítéséhez?

#menza #chilisbab #alappor #hogyankészül #mibőlkészül
2023. márc. 9. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menzan meg nem dolgoztam, de ilyen delben menuztetos, csumifozobe igen. Meg sehol nem lattam porbol. Eleg alap dolgok kellenek bele ami minden konyhan van
2023. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Porból drágább lenne,paradicsom püré az alapja.
2023. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Az alap porok tudod mik? Kb. olyan, mintha a pörköltet nem úgy készítenéd, hogy teszel bele egy csipet sót, kevés őrölt borsot, ici-pici őrölt köményt, hanem lenne egy dobozod, amibe ezekből teszel, összerázod, és aztán abból szórsz a húsra.

Az alapporok nem helyettesítik az alapanyagokat, viszont tele van olyan anyagokkal, amit nem kellene ennünk.


Hús, paradicsom, baba, fűszerek kellenek bele. Ezeket mind lehet nagy tételben is venni, porral semmit nem nyernének, mert ugyanúgy kell ezekből minden.

2023. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
22%
Ahogy a sima.
2023. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xp ali ***** válasza:
75%
Alapporból nem ilyen ételeket készítenek. Hanem amivel sok macera van, mert pl órákig kell főzni, vagy ott állni felette, vagy nagyon drága alapanyagok kellenek hozzá és mű dologgal helyettesítik.
2023. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából azért tettem fel a kérdést, mert egy néz ki nem bírom a glutént és menzán értem chilis babot, gondolván abba nem tesznek ilyesmit, aztán felborult az emésztésem ahogy szokott mikor glutént ettem, ezért gondoltam valami alapot használhattak a sűrúség eléréséhez talán, mert csak ez az egy étel volt amit nem én készítettem el.
2023. márc. 13. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alap porban van búzaliszt, tehát glutén.
2023. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!