Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kínai étterembe mertek-e...

Kínai étterembe mertek-e etelt vásárolni?

Figyelt kérdés

Alapvetően én szerettem.

De már annyi rémtörténetet hallottam es videot láttam arról ahogy az étellel bánnak hogy már nem merek.

Gondolok itt arra hogy a romlott hust csak evetes vizbe lemossak es lehet tálalni

Stb.


Veleményeket szeretnék olvasni


Pozitiv-negativ johet


2023. ápr. 3. 13:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ecetes víz*
2023. ápr. 3. 13:20
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Étteremben vásárolni? Rendelésnek hívják. És igen, azért megyek oda, hogy egyek. Miféle hülye kérdés ez?
2023. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

*a válaszadó csak veszekedni akar


Ennyi fuzok hozza.


Nem ez volt a kerdesem

2023. ápr. 3. 13:52
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Magyar éttermek is pontosan ugyanezt csinálják, meg csinálták is már évtizedekkel az első kínai éttermek előtt is.
2023. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Magyar éttermek sem jobbak, ugyanúgy csalnak az olcsóbb helyeken.
2023. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, merek, sőt utcai bódéban is merek mindenféle kaját venni. Életem egyik legjobb vietnámi kajáját pl. a Dang Muoiban ettem amikor még nem volt éttermük, csak egy koszos összetákolt bódéjuk a Józsefvárosi piacon. Valahogy életben maradtam :D
2023. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 madi111 ***** válasza:
95%

A kínai éttermeknek ugyanúgy be kell tartaniuk higiéniai és élelmiszer biztonságot szavatoló szabályzatokat, mint a nem kínai éttermeknek, és ezt ők is tudják.


Mondjuk ha ennyire parázol, akkor egy frissen nyílt kínai étterembe inkább ne menjél, de egy olyan ami már évek óta működik, az biztos hogy megbízható, különben már bezáratta volna a Nébih.

2023. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon aszabályok elég szigorúak,köszönhetően az EU-tagságunknak is. A betartatással vannak gondok inkább. A kínai éttermek igazándiból nem lógnak ki a sorból. Ugyanolyan szarok, mint a török kebabos vagy a magyaros menüs. Nálunk nincsen igazán kultúrája a minőségi étkezésnek. Az az ország vagyunk, ahol a meki egy jó randihelyszín 🤣
2023. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

"2/8 ITGuy"! Igen, az vásárlás! De ha akarod, én is kötekedek: rendelni orvos szokott. Na erre mit lépsz!


Kérdező, a tévében is gyakran látható rémséges konyhák, raktárak között igen ritka a kínai.

2023. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Soha semmi bajom nem lett tőle.
2023. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!