Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Fagyos Torta kozepe cukraszdab...

Fagyos Torta kozepe cukraszdaban..szerinted is gáz?

Figyelt kérdés

Latogatoban voltunk videken rokonoknal es beultunk egy cukraszdaba.


feketeerdotortat kertem, jol nezett ki a szele finom is volt de a kozepenel fagyos volt. amikor elmondtam a rokonomnak o csak annyit mondott o ez sokszor van ne torodjek vele midjar felolvad..


en azt hittem a cukraszaban friss sutik vannak vagy hutott sutik de nem fagyasztobol kivettek?


ez szokasos a cukraszoknal?


Nembeszelve rola hogy 2800 Forint egy szelet fagyos toraer szerintem huzos...nem?


2023. ápr. 5. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
2800 egy szelet torta? Jo nagy madar vagy ha meg is vetted. A fagyos kozepe meg nagyon gaz, garantaltan visszavittem volna pulthoz hogy ezt a minosithetetlen szemetet adjak annak akinek akarjak, nekem viszont a panaszkonyvet.
2023. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meghivott a rokonom..es nem akartam ot kellemetlen helyzetbe hozni hogy ott elkezdek pattogni...de megertelek...ha egyedul mentem volna be biztos mashogy reagalok
2023. ápr. 5. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát a fagyos az frissebb mint a több napos ami kinn áll, de nyilván visszavihetted volna kicserélni egy másik szeletre mivel nem valami élvezeted a fogyasztása. Ja és ne a cukrászokat hibáztasd, hanem a cukrászdai eladókat, akik nem hagytak időt kirakni olvadni.
2023. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Vannak olyan mousse torták, aminél pl. kifejezettem ki kell a torta egy részét fagyasztani az előállítás során, mert úgy lehet vele tovább dolgozni, pl. az Őrség Zöld Aranyánál a zselé.

Ez milyen torta volt?

2023. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy fagyott volt az azért mert a legtöbb cukrászdának üzeme van valahol és ott gyártanak onnan mennek a fagyott tortatcskak kávézókba cukrászdákba de, ha ott gyártják is sokszor fagyasztanak mert a legtöbbször ez nem ront az élvezeti értékén, könnyebb szállítani, és friss marad a sütemény. De meg van, hogy kb mennyi idő mig kiolvad ezt ők nem vették figyelembe. Nyugodtan visszavihetted volna kedvesen szólsz, hogy másikat szeretnél és ennyi, nem mindig olvadnak ugyan olyan ütemben, vagy bármi lehet.

(azt a hét meg a nyolc milyen drágák lettek a sütik én mar 1000+ nál kibuktam)

2023. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4es, fekete erdo torta
2023. ápr. 6. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Na de 2800 forint egy szelet tortáért?
2023. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, visegradon
2023. ápr. 6. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!