Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nagyon gáz, hogy sosem adok...

Nagyon gáz, hogy sosem adok borravalót az Interfoodos futárnak?

Figyelt kérdés
Munkahelyemre kérem a szállítást ahol a portán leadják az ételt és interneten fizetek kártyával, így nagyon nem tudok borravalót adni neki.
2023. máj. 16. 22:53
1 2
 1/16 Kitana. ***** válasza:
91%
Egyre kevesebben adnak manapság akármilyen futárnak. Előbb-utóbb talán a cégek rájönnek, hogy normális fizetést kell adni, nem várni, hogy majd a vevők kipótolják. Nem gáz szerintem, nem a te dolgod az ő fizetésük, és nem szívességből viszik neked a kaját.
2023. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, hogy ha egyszer lehetőséged sincs adni, akkor mi a probléma.


Egyébként mire adnál? Elvégzi a munkáját.

2023. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Annyira nem szoktak manapság, hogy tőlem is már fordult ki a futár, úgy kellett szólni hogy várjon egy picit. Bár a rendelés összértékének növekedésével nem emeltem a borravaló összegét, mert továbbra is ugyanazt a szolgáltatást kapom mint eddig, nem lett gyorsabb a kiszállás, ugyanannyira hűl ki a kaja.
2023. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem kötelező. Én se adok minden alkalommal. Online szoktam adni de honnan tudhatnám előre, hogy megérdemli?
2023. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
83%
Borravalót el kéne felejteni örökre mint az óraátállítást, mindenki feszeng rajta meg százasokkal cringel, sokkal egyszerűbb lenne előre kiirniuk egy olyan házhozszállítás árat ani megéri nekik alapból
2023. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha már egyáltalán megfogalmazódott benned ez a kérdés, akkor bizony gáz szerintem.
2023. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Én se találkozok sose velük (rendeltem már több helyről, otthonra/munkahelyre, ezért a többes), ez egy ilyen dolog.
2023. máj. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. máj. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Ételfutárnak akkor illik borravalót adni ha messziről rendeled. Ha fél órát 1 órát kell csak a te rendelesedért megtennie az szinte kiesés a futárnak. Ilyenért, hogy nagyvárosban ledob a recepción 2-3 rendelést és 10 perc múlva felmarja a következőket nem kell a borravaló.
2023. máj. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, te szoktál a munkád során az elvégzett részfeladatok után plusz pénzt kapni, a fizetésen kívül?

Ha nem, akkor a futárnak miért kéne azért pénzt adnom, ami a munkája?

Honnan tudjam, hogy honnan érkezik, messziről vagy távolról?

Plusz, ha messzib helyről rendelek, ott fel szoktám tüntetni a szállítási díjat.

2023. máj. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!