Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ujratölthetös ital, meddig...

Ujratölthetös ital, meddig ujratöthetö?

Figyelt kérdés

Engem az erdekelne:


ugye vannak ettermekben (Burger King, KFC, ...) ujratölthetö italautomatak.


hanyszor kellene nekem ujrtöltenem egy poharat hogy ugymond ne legyen nyeressege a vendeglonek?


Azert kerdem, mert nem ertem miert letezik ez a lehetöseg...ennyire olcson veszik a szirupot a Coca Colat-tol hogy megerje nekik Liter szamra elajandekozni a vendegnek?


Illetve van egy szabaly? Hogy egesz nap bennut ulhetek ha vettem egy poharat es vedelehetem a Fantat?


Köszönöm



#ital #nyeresseg
2023. máj. 20. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

EGY ember nem tudna annyit meginni, hogy kárt okozzon a cégnek.

Másrészt értelmes embernek nem jut eszébe ilyesmi.

Egyébként meg ha valaki ott eszik egy menüt vagy akármit, rendel hozzá üdítöt, akkor ha még 2-3 pohárral iszik, az böven belefér. Már csak azért is, mert a többség nem tölt utána, föleg nem többször.

2023. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenre szabály. Szerencsére nem annyira pofátlanok az emberek, hogy ott üljenek egy fél napot üdítőt inni.
2023. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 😂😂😂
2023. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2es..de sajnos van aki. Ezert jutott eszem be a kerdes, persze hogy nekem nem jutna eszembe. En eleve mar cikinek erzem ha masodszorra oda megyek, vagy ha valaki oda megy feltölti hogy az uton meg legyen es elindul.


Par napja voltam a KFC-ben reggel egy kaveer es ugy jött kis hogy delutan jo 5-6 ora mulva megint arra voltam es beültem enni. Feltünt hogy egy no akit reggel is lattam ugyanott ülni, ott ült Laptoppal meg mindig es elötte volt egy pohar...ezer gondoltam hogy akkor ott ül orakig es iszogat..es ez nekem fura volt hogy ilyet lehet...a kamera vagy valaki nem e figyel hogy hekas mar 2 oraja itt ülsz es egy szendvicset ettel csak ez igy nem megy.

2023. máj. 21. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan étterem is van, ahol bámennyit ehetsz egy fix belépő fejében.

Legyen ez mondjuk 6000 forint. Beülök, és felzabálok 17 500 forintnyi ételt. Öt másik meg már megáll 1230 forintnál.


A mekinél lehet maga az ital veszteséges, de bevonz vevőket.

2023. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy veszteséges, az üdítőkön van a legnagyobb árrés.
2023. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!