Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol árulnak finom aranygaluská...

Hol árulnak finom aranygaluskát Pesten?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

A la carte étteremben 100%, hogy sehol.

Napi menüben, vagy menza jellegű kifőzdékben kell keresni.

Nyilván ott is adott napon van, utána pár hétig valószínűleg nincs.

A legtöbb ilyen helynek publikus a heti, vagy akár havi menüje, úgyhogy valamilyen módon biztos rá tudsz keresni, hogy hol elérhető. Hozzáteszem, ebben a történetben már az is siker lesz, ha találsz valahol, de hogy még finom is legyen (jó sok dióval, gazdagon) ... az kb. felér a csodával.


Őszintén szólva, egy 25 deka lisztből ha csinálsz kelt tésztát, (egy fél csomag instant élesztő kell bele) az olyan kis mennyiség, hogy könnyen kezelhető, nem koszolsz vele nagyon, hamar megvan. És magadnak pont annyira finomra meg tudod csinálni, amilyenre akarod. Ebből kijön 3 adag.

2023. máj. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Óbudán a Flórián téri piacon szoktak árulni, a Vadkovászos pékség üzletében.
2023. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ízlett, amit a Fehérvári úti Vásárcsarnokból rendeltem nemrégiben, a Marika Ételbárból. Vaníliaöntettel volt összekeverve a kifli, nem volt száraz, nem volt túl édes, és elég nagy adag volt. Tele volt a leveses műanyag ételes (4 dl-es talán).
2023. máj. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Bocsánat, éjjel mást láttam a kérdésbe, azt hittem, mákos gubát ennél, arra vonatkozott a válaszom.
2023. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!